Rošťáci (1985)

"Pro koho?" Tohle je totální špička ve smyslu zasáhnout cílou skupinu. Doživotně. 100%

Americký gangster (2007)

Denzela Washingtona bych v téhle ráži potkat nechtěl. Správný slizák Josh Brolin a standart, který zahrál Russel Crowe. Víc nikdo vědět nepotřebuje. Moderní pohádka by Ridley Scott. 75%

Návrat do budoucnosti (1985)

Vkusná komedie. Kdo by to byl řekl, že už je to téměř 30 let. 75%

Černá labuť (2010)

Občasně vytočen výrazem Natálie Portman, musím shledat tento snímek za skorovýborný, ta agrese, to hudba, bavil jsem se. Teď mě ale zajímá, jak to bylo s pilníkem a mojí oblíbenou Wiwonou Ryder. 90%

Thor: Temný svět (2013)

Thor si sice od minulého dílu polepšil, ale je to pořád ten Thor, který sráží tyčku průměru prsama. Vlastně obecně celý Marvel. Člověk si po nějaké době zvykne, že pod záštitou Marvelu vycházejí jen filmové prasárny. Bohužel. Trochu sirovosti a méně "béčkového" humoru, k tomu černý bůh Heimdall? Světlé výjimky: X-men 2, Avengers. Na druhou stranu, tržby a co obyčejný divák od comicsáků chce, mluví za vše. 50%

Elysium (2013)

Scénář je hrozné zvěrstvo. Designová paráda. 70%

Až na krev (2007)

Studie jednoho psychopata. V dnešní společnosti jsou buď za mřížemi nebo na vysokých pozicích. 75%

Nymfomanka, část I. (2013)

Některé páry, chodící naslepo do kina, by z tohoto snímku mohly býti poněkud rozčarovány. Ale já se společně se Stacy Martin skvěle bavil od začátku do konce první části. Doufám jen, že jsem nasednul na správnou křivku, rostoucí exponeciální a tu gaussovu nechal někde za rohem. 90%

Proč? (1987)

Životní role Dandy Landy a takový ten pocit o natočení dokumentu pomocí skryté kamery v uvozovkách. Přirozenost nade vše. Nenávidím. 80%