• Thriller

Profesionálové (1977) (seriál)

Zvučka my zvoní na fóne keď niekto volá :-) a to už je čo povedať. Kto by nemal rád Boddieho a Doyla?

Wallander (2008) (seriál)

Zasmušilý Kenneth ako policajt v tomto mini seriáli je absolútna špička. Depresívny a zničujúci z náznakmi zlepšenia, ktoré prichádza veľmi pomaly a v malých dávkach. Fakt kvalitný krimi seriál.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Potrebuje tento seriál ešte nejaký komentár??? Ja myslím že nie.

Gambit (2012)

Nemalo to vtip, šarm, pohodičku,atmosféru, jednoducho nič. Jedna hviezda sú za Firtha a Rickmana. A neviem komu, ale mne Rickman vôbec ako nesympatický milionár neprišiel. Skôr by som povedal že Firth bol ten nesympatickejší z tejto dvojice. Prečo potom kradnúť sympatickému milionárovi obraz??? Prečo vôbec robiť remaky dobrých starých filmov??? No z tohto filmu ak vytrieskajú zisk, tak len zázrakom.

Hamilton: Pokud jde o vaši dceru (2012)

Jednotka na stopro lepšia, toto bola skôr dráma ako thriller alebo akčný film. Scenár o ničom, a to som nečakal nič extra, a napätia je viac hádam u mňa doma v elektrike ako v tomto filme. Na druhú stranu musím povedať že to nebolo ani hrozné, ako by sa zdalo. Takže zlatý stred.

Le Cochon de Gaza (2011)

Výborná komédia, pri ktorej som sa schuti zasmial, ale pritom to až taká veľká sranda nieje. Fakt nezávidím ani jednej strane a z duše nenávidím tých ktorý vykrikujú svätá vojna a popritom si žijú v blahobyte, jedného poznám, stále mele o svätej vojne a on si pritom sedí na slovensku a žije si nad pomery. Pekne bolo ukázané, ako sa riešili problémy normálnych ľudí, ktorý sa majú "akože" nenávidieť. Jaffar nič nemal a v podstate mu nič nechýbalo. Vrelo odporúčam každému.

Dcera nejlepšího kamaráda (2011)

Čo dodať k takémuto skvelému filmu? Ja myslím že vôbec nič. Herci boli skvelí a potešil ma najmä Hugh Laurie a to veľmi príjemne. Párkrát som sa nasmial na skvelých vtípkoch, ale v konečnom dôsledku my z toho bolo smutno. Fakt že ma to strašne štvalo že to nemohlo skončiť inak, tentoraz taký sladký Hollywoodsky koniec. Veru čo by sme robili keby sme nemali priateľov, iste by nás tu bolo o nejaký ten milión menej.

Zloději (2012)

Síce z Oceans Eleven to má dosť spoločného, ale toto je o niečo lepšie-humornejšie-akčnejšie a je to fakt lepšie ako Oceans a spol. a pritom Oceans Eleven a thirteen boli výborné filmy. Keby presne v tomto hrali tie Hollywoodske hviezdy tak by to mnoho ľudí považovalo za No.1 v žánri zlodejského filmu. Fakt skvelá akčná scéna po predávaní diamantu a niekoľko širokých úsmevov na mojej tvári počas filmu. Bavil som sa kráľovsky.Vrelo odporúčam každému. :-)))

Smrtelné lži (2012)

Mohol to byť skvelý film, keby dostal viac priestoru Tim Roth. Je to vlastne ďalší film z R.Gere-om a skvelým scenárom. Po veeeeeeľmi dlhej dobe som si pozrel film z R.Gere-om a zasa dlho nič neuvidím. Jednoducho skôr by mi tam sadol Nicholson,Ford alebo Cloney. Možno aj preto že Gere-a nemusím nedostal film plnú pálku.

Lore (2012)

Výborne natočené, ale... Neviem, jednoducho ma tie postavy detí nedokázali vtiahnuť do deja a v podstate my bolo jedno ako to s nimi skončí. A keď to skončilo, tak že : čo? ako? a to je koniec? Fakt neviem, ale na druhej strane to isto-iste za pozretie stojí.