• Thriller

Small Apartments (2012)

Taký malý milý film, ktorý ma potešil hlavne hercami a ich úlohami. Každá jedna mala niečo do seba a všetky figúrky boli výborne napísané a zahraté. Samozrejme že najviac ma potešil Dolph Lundgren, škoda že nemá viac takýchto rolí. Sweden or Switzerland same shit :-) a zopár iných skvelých hlášok, no bavil som sa.

Jolki (2010)

Nie nemôžem dať menej ako 5 hviezd. Prečo? Pretože to bola pohoda a nič iné ako pohoda. Fakt nekecám, bavil som sa. Nič som nečakal a prekvapilo ma to veľmi príjemne. Trošku vzdialeno, ale fakt ďaleko, to pripomína Lásku nebeskú, síce sa jej nevyrovná, ale fakt sa to dá, naozaj vysoký priemer.Myslím si že po pozretí tohto filmu nebude nikto sklamaný. A tá ruština joj :-)

Hitler kaput! (2008)

WTF !!! OMG !!! ťažko sa hodnotí takáto p...vina, ale nejak som to vydržal, a nenudil sa pri tom. Síce som sa nahlas zasmial veľmi málo, ale niečo na tom filme bolo fajn. Jedna hviezda navyše za Aničku Semenovič, to sa fakt len tak nevidí, iba hádam v nejakom péčku :-))). A ďalšia hviezda za ústrednú pesničku, ktorej melódia my vŕza v hlave už tretí deň :-)))

Pohřešovaná (2011)

Bolo to výborné a super, napätie až dokonca a stačili aj 4-ia herci. Síce my ten zloduch prišiel ako totálny debil ale to nepokazilo, celkový dojem. K atmosfére prirátam aj fakt peknú prírodu a akurátnu stopáž filmu. Fakt že áno.

Hrdina ulice (2010)

Nijak extra ma to nestiahlo, bolo to celé akési vlažné a bez nejakého napätia. Ako malý film na jedno pozretie to kľudne stačí. Keby ten záver nebol aspoň taký predvídateľný. Herecké výkony boli fajn, ale ako hovorím nič extra.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Objektívne nemôžem hodnotiť Hobita, pretože sa my Pán Prsteňov neuveriteľne páčil a je to hádam najkrajšie fantasy na svete. Celý film som sa bavil a ani my neprišlo že mal dve a pol hodiny. Pre mňa to boli príjemné hodiny strávené v stredozemi a keďže mám rád Pána prsteňov nemôžem a nechcem dať menej ako 5 hviezd :-)))

Transfer (2010)

Keby sa to uberalo trošku sci-fi smerom, bol by som nadšený, ale takto to bola len komorná dráma zo sci-fi zápletkou. Bože tak skvelý nápad a takto to premrhať, chce sa my plakať. A keď tak premýšľam, tak ani tak moc dramatické to zasa nebolo. Ako námet na diskusiu o večnom živote a prenose myšlienok je to skvelé.

The Encounter (2010)

Tak to áno, veľmi zaujímavý film, výborný a presný herci, na nejakých veciach som sa zasmial, premýšlate nad kopou vecí, malo to spád, zaujímavé dialógy a vôbec celé to bolo super, dávno som sa tak nezadíval do niečoho. Odporúčam každému, aj keď nie všetkým sa to bude páčiť, ale myslím si že tento film by mal vidieť každý.

Útěk (2012)

Rýchle, jasné, úderné a nebolo tam zbytočných bla-bla-bla. Vo svojej podstate prvý Rambo v dievčenskom vydaní. Príroda bola super a herci presný. Najviac ma potešilo, že to fakt malo spád, a tentoraz som si vybral výborný film na kuknutie. Dúfam že sa k tomu američania nedostanú. Vrelo odporúčam

Appleseed Saga: Ex Machina (2007)

Mám rád anime a pozriem si takmer všetko čo sa my dostane do rúk. Na tomto Appleseede ma potešila hlavne vizuálna stránka, bolo to krásne a úžasné! Ale príbeh v podstate o ničom, povedal by som taký priemer. A to ma na tom dosť zarazilo, pretože japonci vedia vymyslieť aj lepší príbeh.