• Thriller

Iron Man 3 (2013)

No musím povedať že to bolo lepšia ako dvojka, ale zasa na jednotku sa to nechytalo. Som bol veľmi milo prekvapený ako to krásne fungovalo mimo akčných scén. Shane Black to jednoducho na mňa vie a vie ako to všetko pekne spojiť do jednej veľkej krásnej masy, ktorú môžem za každých okolností. Ben Kingsley bol absolútne SUPER ZLODUCH :-)))))))

Tělo (2012)

Kuaaaaaa detektívka ako má byť, síce som vytušil, že asi kto v tom má prsty, ale aj tak to bolo super. Najlepšie je kuknúť film bez toho aby ste o ňom niečo čítali, vtedy si ho užijete ešte viac, Takto som hádal ktože za tým stojí a bolo my jasné že to nebude tak ako sa to naznačuje. A tvorcovia nás všetkých vodili za nos :-). Odporúčam.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

No čakal som od tohto filmu troška viac. Zhodnotiť ho je ťažké, aj keď to nebol klasický Hollywoodsky akčný thriller. Absolútne ma nezaujímalo ako to skončí a prečo akto je za tým všetkým a vlastne koniec som ani nedopozeral. Asi my to jednoducho nesadlo.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Už dávno som nevidel nič tak super ako je tento mini seriál. Ak ste vnímavý tak vám dá všetko a to plnými hrsťami. A je aj pravda že to treba pozerať každý diel z odstupom času, pretože o všetkom premýšlate a každý jeden diel treba vstrebať zvlášť, lebo potom neviete nad čím skôr premýšlať. Fakt ma to dostalo a je len vidno ako človeka menia technológie a doba. Krásne ukázané, že všetci ľudia na svete sú ovce :-)))))) a samozrejme zopaár baranov ktorý to všetko vedú :-))))).

Domek z karet (2013) (seriál)

Tento seriál je strašne návykový. Keď ho začnete sledovať, tak vás chytí a nepustí, a samozrejme že to skončí a vy ešte chcete. Absolútne úžasný Kevin Spacey a ostatný herci ho len dopĺňajú.Nečudujem sa že je to najsledovanejší seriál na celom svete. U mňa za 100-vku.

Dozvuky (2012)

Musím povedať, že je to naozaj silný film. Má to síce pomalší rozbeh ale inak mu nemám čo vytknúť. Vo svojej podstate som si stále tvrdil že to možno nejak dopadne ale, to by museli asi točiť američania. A stále tvrdím, že ľudia sú k...y bez ohľadu na vierovyznanie, orientáciu, presvedčenie a ja neviem čo ešte. Jediné čo ma zarazilo na celom filme, bola skutočnosť, že v celej dedine sa nenašiel jediný rozumný človek, ktorý by bol Františkovi vysvetlil čo sa stane ak..., a na moje prekvapenie by bol konal tak ako všetci ostatný. Oplatí sa pozrieť.

Chceš pěstí? (2013)

Neviem prečo má tento film také malé ohodnotenie, ale mne sa páčil a veľmi. Na 5 hviezd to nieje ale z istotou 4,5 hviezdy dám. Vôbec to nebola nuda a napínavé to bolo až do konca, hoci koniec bol predvídateľný. Atmoška bola super a hláška: "Necítim si nohy Jake!" ma dostala do kolien. Vidno že v anglicku vedia točiť výborné veci. Rád si to pozriem aj druhý krát. Dúfam že to z tým českým názvom nemyslia vážne.

Hannibal (2013) (seriál)

Mads je absolútne skvelý Hannibal, to sa musí nehcať. Zaujalo ma to atmosférou a som zvedavý ako bude pokračovať. Držím všetky palce.

Lesní duch (2013) odpad!

Originál Evil Dead mámrád, to bola špička vo svojom žánri, ale toto??? Musím povedať že som už dávno nevidel takú zhovadilosť ako toto. Nič som od toho nečakal, tobôž nie že to bude tak super ako originál, ale keď som sa nedokázal prinútiť to dosledovať tak to už je sila. Ako béčkový horor by som to bral z nadhľadom a dal mu nejakú tú hviezdu, ale toto je lan strata peňazí, času a kopec nervov vám to zožerie.Ešte raz nie a nie.

Hon (2012)

Tak to bolo strašne zničujúci film. Normálne to na mňa doľahlo. Dlho som sa naň tešil a čakal a dočkal som sa absolútne skvelého filmu, ktorému niet čo vytknúť, Mám rád Madsa Mikkelsena a tu len predviedol aký je to skvelý herec. Keď už pre nič iné, len pre neho by som si to pozrel. Fakt že my je ťažko na srdci a pomaly rozdýchavam tento film, len dokazuje aký je výborný. Určite si to pozrite oplatí sa to.