• Thriller

Let (2012)

No nebolo to napohľad až také zlé ako poniektorý píšu.Problém bol v tom že film nevie ako sa má chovať a k akému žánru by ste ho zaradili.Samozrejme že je to dráma o chlastajúcom chlapíkovi, ale!!! Neviete ako sa vlastne postaviť k tomuto chlapovi,či mu fandiť alebo ho poslať do horúcich pekiel. Zrzka Nadine, tam vôbec nemusela byť, a troška viac keby sa okolo neho motali médiá a Goodman, ktorý bol mimochodom skvelý, tak to mohlo byť veľmi fajn.Skrátiť dĺžku a je to.Z kina pôjdete z veľmi zmiešanými pocitmi.Na jedno pozretie na doma stačí.

Vykrutasy (2011)

Toto bola taká pohodička letná, celý film som sa usmieval a potešil ma môj obľúbenec Konstantin.Film sa na nič nehrá,samozrejme že vieme ako to dopadne a to ako rýchlo sa zoznámili a hneď svatba,že je to blbosť, ale je to veľmi roztomilá blbosť.Ruština tam super sedí a ako bonus navyše prekrásna Milla Jovovich.

Argo (2012)

Na Hollywoodsky thriller slušná zábava,ale od Afflecka som čakal troška viac. Ben ako herec my tam absolútne vôbec nesadol a sympatický vám nemá byť kto, nemáte sa kedy z niekým stotožniť, lebo scenár sa venuje iným záležitostiam. Á no ku koncu nejaké to napätie bolo, ale to bolo v podstate všetko. Kamera bola fajn, a viac priestoru mohol dostať samotný Hollywood a príprava filmu. Vypustiť trocha tej histórie a bolo by to fajn. Na druhej strane pozrieť sa to dá.

Arrow (2012) (seriál)

Nieje to úplná bomba, ale ani prepadák. Na jednu stranu vás to chytí a chcete vedieť ako to pobeží ďalej, ale na druhej strane, že by som si to pozrel nanovo, tak to teda nie. Atmosféra ja temná, a ja osobne by som ešte viac pritvrdil. Do lepšieho priemeru to ťahá vlastne len tá atmosféra a akcia, keď sa začnú riešiť vzťahy tak je to úplne v prdeli. Asi to niekomu sedí, ale mne nie. Ja len dúfam že sa režisér polepší. Zatiaľ slabých 70%. Dúfam že sa moc často nebude opakovať scenár typu osoba na zozname, prídem, bitka zabijem,resp. posuniem policajtom a medzitým bla-bla-bla.

Chladnokrevný (2012)

Režisér mohol z toho vytrieskať podstatne viac, kopec známych hercov a film zostal úplne obyčajný.O nejakom napätí nemôže byť ani reč a keď to začne byť ako tak zaujímavé, tak to skončí.Sklamal ma tento film, ale čo už, nemôže byť každý deň posvícení.

Rozbitý svět (2012)

No musím povedať že to bolo výborne natočené a dramatické od začiatku do konca.A že fakt na konci nebudete ani dýchať,len kričať že makaj makaj.Uff. No vrelo to odporúčam každému. Prečo sa na svete dejú len zlé veci?

Sedm psychopatů (2012)

Čakal som viac a dostal som veľmi málo. Nemalo to tie správne gule, aj keď niekedy som sa celkom bavil. Asi najviac ma potešil Harrelson z Walkenom a to je na celý film je veľmi málo, aby človeka sem tam pobavili dvaja herci. Nedostalo ma to.

Terapie láskou (2012)

Už dávno som nevidel takú skvelú romantiku. Cooper ma prekvapil veľmi príjemne, a k DeNirovi niet čo dodať.Okolo toho všetkého samá skvelá figurka a len úžasne dopĺňali ústrednú dvojicu. Najviac ma dostala Tiffany a ja ju vlastne tajne milujem. Dokonca predbehla aj A. McDowell z filmu Zelena karta. Tak a teraz zobrať na valentína svoju lepšiu polovičku nech si aj ona troška poplače. Čakal som moc od filmu, ale dostal som od neho ešte viacej ako som očakával.Bodka. A zabudol som dodať 120% a to pre prekrásnu Jennifer.

Lola běží o život (1998)

Ja len dodám ku všetkým komentom dve veci : Hola, hola. Lola, Lola a k tomu skvelý soundtrack.