Spáči (1996)

Příběh, který ve vás doopravdy něco zanechá a který vás nenechá v klidu, je o skupince chlapců - kamarádů, kteří se proviní hrozným činem a budou za to více než potrestáni. Stráví několik měsíců v ústavu pro mladistvé. Tím bohužel končí jejich dosavadní a celkem šťastný život. Co se děje za zdí ústavu, je jedním slovem masakr. Jednoznačně jeden z nejlepších filmů vůbec. Herecké výkony Roberta De Nira a Kevina Bacona jsou famózní. Ovšem ostatní herci jako Brad Pitt či Dustin Hoffman, také nezůstávají pozadu.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Konečně! Konečně seriál, který vás pohltí úplně vším. Děj seriálu je plný erotických a brutálních scén, které vás ale nijak neurazí. Propracovanost charakterů postav je perfektní. Musím také vypíchnout herecký výkon trpaslíka herce Petera Dinklage, protože je bezchybný. Je to první trpasličí muž, který mne uchvátil. Osudy hlavních hrdinů jsou místy šokující až děsivé. Rozhodně tento seriál stojí za podívanou.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Konečně pořádný film z vězeňského prostředí. Jedná se o velmi napínavé drama o začínajícím bachaři, který omylem zůstane uvězněn mezi nebezpečnými vrahy a psychopaty. Je vůbec možné chovat se tak, jako ostatní vězni? Najde cestu ven? Film je skvělý od začátku do konce. Výkon charismatického Alberta Ammanna a zdánlivě nebezpečného Luise Tosara, byl strhující. Myslím, že o obou hercích ještě uslyšíme.

Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)

Film natočený podle skutečné události. Tento velmi dojemný snímek rozhodně stojí za podívanou. Sice neobsahuje žádné velké filmové záběry, avšak herecký výkon Marka Harmona a chlapců, vás úplně pohltí. Pokud máte rádi silné a dojemné příběhy, nenechte si tento film rozhodně ujít.