Chirurgové (2005) (seriál)

Ach jo, nemám ráda nekonečné seriály, ale bez Grey´s Anatomy už asi nemůžu žít :-D. Seriál je plný uvěřitelných lékařských případů, z nichž jsou některé spojené i s hlavními hrdiny z Grey´s anatomy. Výhodou seriálu je, že se na něj můžete dívat i když jste zrovna prošvihli pár epizod. Zaručeně ale budete zírat, co všechno se změnilo. Velké pozitivum je, že seriál není zbytečně zdlouhavý, vše je vyřešeno skoro okamžitě. Prostě wow....

Přátelé (1994) (seriál)

Na tenhle seriál se můžu doopravdy dívat každý den, 365 dní v roce. Dokonce i když ho budou dávat znovu každý den příštích 365 dní, tak se na něj budu dívat. V každém seriálu mi po čase lezou někteří herci na nervy, ale v tomto případě mi bohudík neleze na nervy vůbec nikdo. Dodnes pořádně netuším, kterou postavu mám nejraději (i když v hloubky duše vím, že je to Chandler). Prostě tento seriál nemá konkurenci. Stačí se zadívat na pár epizod a je hotovo. Pro mne jednoznačně nejlepší epizoda, jak chtěl být Ross opálený, tak to jsem doopravdy brečela smíchy :-D. Pro mne jednoznačně the best!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Neuvěřitelné. Toto patří právem na první místa oblíbenosti. Kdo nezná toho, co hraje černochy :-D, tak si ho po shlédnutí tohoto snímku jistě oblíbí, stejně tak, jako já. Morgan Freeman je tady prostě nepřekonatelný. Snad jen jednoduchá věta na závěr. Naděje umírá poslední. Skvělé!!!

Flashdance (1983)

Úžasné taneční scény!! Úžasná hudba z 80. let!!!

3:15 zemřeš (2005)

Konečně kvalitní horor! Celý film jsem se bála tak, že když jsme šli z kina, tak jsem myslela, že v těch garážích umřu strachy :-). Hudba v tomto hororu je skvělá a děj perfektní. Výkon Ryana Reynoldse je velmi věrohodný. Doporučuji fanouškům tohoto žánru.

Šestý smysl (1999)

Trocha napětí a strachu neuškodí. Úžasný, skvělý snímek! Podruhé se mi to dokonce líbilo víc, než napoprvé. Uvidíte totiž, jak kvalitně je tento snímek propracovaný. Doporučuji všem, kdo ještě neviděl.

Ti druzí (2001)

Ačkoli Nicole není má oblíbená herečka, musím uznat, že její herecký výkon se mi moc líbil. Rozhodně si tento snímek nenechte ujít. Je to napínavý snímek s trochou hororových scén. Proč chybí pátá hvězdička? Na snímek se podíváte zřejmě jen jednou.

Sinister (2012)

Pro mne velké zklamání :-(. Absolutně nudný horor, který jsem navíc moc nepochopila. Víc jsem se bála u Pádu do tmy...a u 3:15 zemřeš! Je mi líto, že téměř u každého hororu si "hlavní" hrdina nikdy nerozsvítí! Kdo má rád Paranormal activity, tak ho tento sníme jistě neurazí. Hodnotím ** hvězdičkami, které ale patří pouze Ethanu za jeho výkon.

Nelítostný souboj (1995)

Neuvěřitelné herecké výkony obou protagonistů! Oba mí oblíbenci se sešli v naprosto unikátním snímku z 90. let. Sice je film docela dlouhý (170 minut), ale rozhodně nebyl nudný. Naopak! Ve filmu jsem po dlouhé době našla věrohodné akční scény a také se musím přiznat, že jsem z 90% držela palce zlu. Nemůžu hodnotit jinak, než *****

Stmívání (2008)

Nestydím se za to, že celá sága mě udělala šťastnou a to i přesto, že už mi není dávno „náct". Je to velice krásný a romantický příběh s trochou napětí. Uznávám ale, že pro pány trochu silný kalibr. Bella - Kristen Stewart je jako „šedá myš“ neodolatelná, přirozeně krásná a smyslná. Edward – Robert Pattinson je jako upír je nepřekonatelný. Jediné co bych vytkla, jsou efekty. Pokud by s natáčením celé TWILLIGHT ságy pomohl např. Michael Bay (Transformers), tak by byla všechna hodnocení na ***** hvězdiček.