Útěk do divočiny (2007)

Ohodnotila jsem tento film 3 hvězdičkami.....potom jsem si tady přečetla komentáře a jeden z nich uváděl, že ačkoli z filmu nebyl nadšený, tak na něj vlastně často myslel. I já to mám stejně. V celku musím říct, že film je táhlý, chvílemi nudný....ale vnitru nakonec velmi zajímavý. Upřímně řečeno jsem čekala na konec filmu (jinak bych to nejspíš vypnula). Takže dala jsem ***, ale měním na **** a to díky hereckým výkonům a také skvělému scénáři.

Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)

Myslím, že je tento snímek mírně podhodnocen. Už dlouho na mě nic tak nezapůsobilo, jak příběh Gwen a její rodiny. Upřímně řečeno, jsem po zhlédnutí googlovala víc informací, ale zjistila jsem, že bohatě stačí vidět tento film. Při soudním líčení svalovali pachatelé vinu jeden na druhého. Jeden z obviněných mužů byl výměnou za své svědectví odsouzen pouze za úmyslné zabití. V roce 2005 porota uznala dva pachatele vinnými z vraždy druhého stupně, za což stráví ve vězení patnáct let až doživotí. Porotci tak nevyhověli návrhu žalobce, aby byl čin považován za chladnokrevnou vraždu prvního stupně. U třetího pachatele se porota nedokázala sjednotit na verdiktu.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Pokud to tak mohu říct, tak kvalitní Karel Šíp. Improvizace dokonalá, vtipná a přirozená.

Nechápu, jak to dokáže (2011)

Já zase nechápu, jak to, že je tato komedie tak nízko ohodnocena???? Hodně jsem se pobavila! V tomto filmu se mi také poprvé zalíbil herec Brosnan (jinak ho moc nemusím). To jak zahrál obchodního partnera Kate (Sarah Parker) bylo super. Nemyslím, že se pánové v tomto filmu najdou, ale dámy určitě!

Nevěrná (2002)

Skvělé herecké obsazení a úžasné sexuální scény! Na můj vkus příliš nízké hodnocení. Dámy se určitě vcítí do nevěrné a pánové zase do jejího manžela!

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Úžasná komedie!! Jsem hooodně moc překvapená, že až tak mě to bavilo. Nemůžu jinak, než hodnotit pěti *. Určitě tato romantická komedie potěší i pány. Stojí za zhlédnutí. Jediné malé negativum je herečka Julianne Moore (tu už hodně dlouho nemám ráda), ale za to mě začíná hodně bavit Emma Stone.

Čistá duše (2001)

Naprosto famózní životopisný snímek. Určitě doporučuji i těm, kteří životopisné snímky nemají rádi (i já k nim totiž patřím). Výkon Russella je úžasný a to přesto, že zrovna nejsem jeho velká fanynka. Určitě je nutné tento film zhlédnout!!! Nemohu jinak než *****

Zlý neznámý (1993) (TV film)

Tenhle film jsem viděla asi tak před 10 lety v televizi a musím říci, že prvních 25-35 minut jsem se od TV nehnula a tak strašně jsem se bála, že to až nebylo možné. Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak mi běhá mráz po zádech. Nevím, co by se mnou udělalo jeho znovu zhlédnutí, ale milovníky napínaných filmů určitě neurazí. Film jako celek asi nestojí na 4 hvězdičky, ale ta první půlhodinka ano.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Kdybych věděla, že je to až takový masakr, nikdy bych se na tento film nepodívala. Je to hrozně smutný a dojemný příběh o dvou 8letých dětech (jeden je syn nacisty a druhý je žid), kteří vůbec netuší co se kolem nich děje.

Mother and Child (2009)

ano, je to doopravdy hezký příběh, ale .... no jak to popsat. Extra velké emoce u mne nevyvolal. Jedna z hlavních hrdinech se v podstatě nechá při porodu zabít a jedné z dalších hrdinek dají k adopci dítě a to přesto, že je sama (manžel jí mezitím opustil) a vůbec nikoho nezajímá, že je bez manžela a tudíž bude bez peněz....