Pár nenormálních aktivit (2013)

Väčšina scen je nenormalne trápna napr. ked spia a jeho žena či kto to je si prdne celkom sa to da, ale ked to potom opakuju 5 krat už je to trapne.Samozejme najdu sa nejake dobre sceny ale tých je veľmy málo.

Ztraceni (2004) (seriál)

Jeden z mala seralov na ktore sa oplati pozerat.Niektori herci mi tam velmy nesedeli. Najviac sa mi tam pačila Maggie Grace a Evangeline Lilly, podla mna zvladali svoje role lavou zadnou.Nemohol som sa na noch vynadivat. Dve veci co mozem tomuto serialu vytknut su, ze je tam zbytocne vela postav a tie spomienky do minulasti mi zo zaciatku veľmy vadili. Pretoze jedna cast ma priblizne 43 min. a tie spomienky ju skracuju mozno aj na 20 min. ked nie este viac.

Horúca krv (2012) (seriál) odpad!

Ja sa na žiadne telenovely nepozeram a mam na to dobry dôvod, Lebo po niekoľkých minutach musim telku vypnúť. A táto je toho dôkazom.

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

Sprostosť. Inak sa to ani neda nazvať iba ak horšie. Takmer všetky slovenske serialy su vygumované a tento neni výnimka.

Konečná (2013)

Hoci si myslím že Arnold Schwarzenegger by už vo filmoch nemal čo robyť, hlavne preto že je už starý a ani jeho herecke výkony neboli bohviečo. Aspoň podľa mňa. Ale bol som príjemne prekvapený. Objavili tam sa nejake podarené scény ktore tento film vyzdvihli o nejaku úroveň. Film bol dobre spracovany po akejkoľvek stránke, hlavne scenár ten bol vinikajúci. Naozaj som nečakal,že tento film ma takto osloví.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Totalna ale naozaj totalna chujovina. Nevidel som ani jednu celu časť a ani po tom netúžim. Trápny sccenár, Proste všetko je tam trápne. Ale hlavne že v reklamách vždy uvádzajú že je to najobľubenejší serial.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Super serial ale myslim že ma zbytočne veľa postav, niektore boli veľmy nesympaticke.

Zná ji jako svý boty (2005)

Myslel som si že to vôbec nebudem pozerat pretože Toni Collette neznášam. Dôvod prečo som si to pozrel bol naozaj jednoduchy, hraje tam Cameron Diaz. A neľutujem, že som si to nakoniec pozrel, sice na každom filme sa da niečo urobyť lepšie.Tak to bolo aj tu, ale da sa to odpustiť pretože Cameron Diaz vizera fakt dobre, neda sa jej nič vytknuť ani teraz ked ma 40 rokov.

Nespoutaný Django (2012)

Najlepši film ktorý som za posledne mesiace videl.Myslim ze s tou krvou to trosku prehnali aj finale mohlo byt dlhsie.Ale to nic nemeni na tom ze je super film.

The Raven (2010)

Zaujimave. Mohly by zrobit z toho poriadny film.