Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Prvá polovica prvej série bola dosť slaba ale po 14 epizode sa to už neda povedať. Pre mňa osobne je to serial na ktorý sa najviac teším a každu chvíľu idem na ednu aby som vedel kedy môžem očakávať novú epizodu alebo tit. Prvá séria 8/10 Druhá séria sa nedá s prvou ani porovnávať, proste AMAZING. Druha séria 10/10

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Oproti jednotke výrazne zlepšenie. Videl som to 3D a z kina som odchádzal veľmy spokojný. Je to super film, skvelé efekty, vtipné scenky, akcia, trocha romantiky nezaškodí. Trocha ma zaskočilo podobné finále ako v Hunger Games 2, pretože tiež bolo veľmy otvorené. Hrozne nabudilo moju zvedavosť a nemôžem sa dočkať dalšieho pokračovania. Škoda len že treba zasa čakať rok.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Zase taka obkecavačka ako 1, pretože v 1 približne 60min iba kecali a to ma veľmy nezaujímalo až ked vošli do arény tak ma to začalo baviť. Trochu som dúfal že v 2 to už nebude ale bolo. To je podľa mňa jediný mínus ale stále si tento film zaslúži 5*. Trochu ma zaskočilo veľmy ale veľmy otvorené finále. Take finále by mohlo byť v nejakom serialy kde si dalšiu epizodu pozrieme o týždeň a nie vo filme ktorý bude mať pokračovanie o rok. Ale nemyslím si že to nejak kazí dojem filmu iba napína zvedavosť. Myslím si že sa tento film veľlmy vydaril hlavne oproti 1.

Spring Breakers (2012)

Od začiatku mi to prišlo ako sprostosť v čom som sa ani nemilil. Myslel som si že to dopozeram aspon kvôli Selene Gomez ale nakoniec som to aj tak vipol asi 20 min pred koncom. Otrasný scenar, sproste sceny, žiadny dej proste oničom film. Takmer cely čas čo som to pozeral tam boli iba same žurky, zadky, kozy, drogy a tak dalej. Myslim že som zrobil dobre že som nevidel koniec ktovie ake sproste a trapne by bolo finale.

Po zániku Země (2013)

Najviac ma zaražaju tie peniaze ktore boli do toho vložene. Odkedy som videl District 9 tak si na rozpočet davam pozor. Za 130 mil. sa tam toho dalo vložiť viac alebo sa to dalo urobiť oveľa lepšie. Dej ma tiež nejak extra nezaujal, scenar bol o niečo lepši aspon podľa mňa.

Nádherné bytosti (2013)

Zaverečna časť ma trochu sklamala, čakal som nejaky ten suboj ale nič take tam nebolo.

Božský Evan (2007)

Na to kolko sa do toho vrazilo penazy som čakal viac, keby sa vošli do rozpočtu pod 50 milionov bol by som mozno spokojný.Nebolo to ani nijak extra vtipne ani nijak inak ma to nezaujalo.

Pařba na třetí (2013)

Nudne, trapne a strašne to bolo vidno aj na hercoch. Prvá časť bola vinikajúca, dvojka v pohode ale toto, to ani nie je fim.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Dej bol o nicom. Žiadne zapletky, zvraty. Išiel iba rovno žiadne kľučky nič. Ale to je jedina negatývna vec na tomto filme, nič ine sa mu neda vytknúť.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Nemôzem pochopiť ako sa na to môže niekto pozerať a ked som potom videl tržby myslel som že snivam. Už davno som nebol tak prekvapený ako pri tomto. Nedokážem si predstaviť ako by sa tento film dal ešte viac spackať. Chriss Weitz by sa mal isť liečiť. Ja by som sa na jeho mieste prepadol od hanby. Film som ani nedopozeral do konca, pretože sa mi chcelo plakať nad týmto "jedinečním výtvorom ľudskej fantázie", proste sa to nedalo. Podobne je to aj s dalšími časťami.