Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Slabé 4* . Film celkom dobrý, akcia, scenár, hudba v pohode. Iba to mi udrelo do oči že ked tento film točili tak vôbec nepozerali na logiku.

Gugaui seo (2013) (seriál)

Videl som ešte len 3 prvé epizody a musím povedať že ma to hned dostalo. Najviac sa mi tam páči asi hudba ktorá je krásna a dokonale tam pasuje. Po dalších epizodach to asi bude ešte lepšie. Už sa neviem dočkat.

Pot a krev (2013)

Ked som tento film videl prvý krát tak som mu dal 1*, po druhom zhliadnutí mením na 3*.

Zátah 2 (2014)

The Raid 1 sa nezameriaval na dej ale na akciu a páčil sa mi oveľa viac ako 2 kde si viac venovali príbehu, ktorý aj tak nedopadol veľmy dobre. Ale aj napriek tomu že 1/2 filmu sú iba naťahovačky a dialogy tak to stojí za to si pozrieť, lebo stále je to jeden z najlepších akčných filmov.

Vzpomínky (2006)

Pozrel som si ho iba tak z nudy, lebo som nemal čo robiť, našiel som ho niekde na nete a zaujal ma tak som si ho pozrel. Nič som od neho nečakal a dostal som veľmy dobry film ktorý môžem len odporučiť. Páčila sa mi tam Paula Patton, zahrala svoju rolu veľmy dobre. Denzel Washington mi nie je veľmy sympatický takže k jeho výkonu sa radšej nebudem vyjadrovať, lebo by to bol asi veľmy subjektívny postoj.

Sousedi (2014)

Ak nemáte čo robiť tak si to môžete pustiť ale ak máte možnosť pozrieť si niečo iné tak to urobte. Je to zase taká americka trapošina. V popise to má napísané komedia ale ja som sa zasmial, nemôžem povedať zasmial ale skôr iba tak pousmial asi 4x a to myslím hovorí za všetko.

Rio 2 (2014)

Neviem čo by som k tomu povedal, pretože to bolo podľa mňa odflaknute. Malo to omnoho väčší potencial. Nebolo to ani veľmy vtipné. A ešte tam na môj vkus veľa spievali, čo sa mi najviac nepačilo, pretože niektore pesničky boli otravné (samozrejme sa najdu vynimky). Bol to proste taký priemer.

Vesmírný pirát Kapitán Harlock (2013)

Taký dobrý animak som už dlho nevidel. Dlho som okolo neho chodil ako okolo horucej kaše a nechcel som si ho pozriet, lebo som sa bál že to bude iba stráta času a nebude sa mi vôbec páčiť. Teraz ľutujem že som si ho nepozrel skôr. Páčilo sa mi na ňom skoro všetko ale najviac musím vyzdvihnúť hudbu a animáciu, tie boli neskutočne. Ja som to videl s japonským dabingom a českými titulkami, takže sa mi trochu nepáčil dabing, ale myslím že keby som to videl s anglickým dabingom tak by to bolo super. Dlho som sa rozhodoval či dať 5* alebo 4*, ale nakociec som sa rozhodol pre 4*, pretože až také super to zase nebolo(všade sa najdu nejaké chybičky), ale rozhodne to každému doporučujem pozriet, podľa mna nebude ľutovať nikto.

Na hraně zítřka (2014)

Ľutujem že som na to nebol v kine, pretože je to super film (rozhodne jeden z najlepšich tohto roku). Hned od začiatku som vedel že nebudem sklamaný, čo sa naozaj potvrdilo. Tom Cruise bol proste boží. Tento film sa Vám nemôže nepáčiť.