Albino Farm (2009)

Tohle byla slušná přehlídka zrůd. Někteří měli jen lehké vady na kráse viz. servírka s hlubokým výstřihem u některým by to nezachránil, ani špičkový chirurg. Herci nebyli moc sympatičtí a to se odráželo i na jejich výkonu. Ve výsledku to byla horší napodobenina Pachu Krve. Dávám 35%

Alfa (2018)

Raketově se tu zvedly procenta nahoru skoro o 20%, co jsem se díval naposled. Je to taková až neuvěřitelná pohádka, která zobrazuje společně soužití vlka s člověkem. S klučiny se stal Robin Hood, vlk vyměkl a stal se z něho pes. Pravdou je, že Alfa to držela celý nad vodou. Dávám 40%

Alibi na klíč (2017)

Po delší době jsem se dostal k čisté komedii a musím říct, že jsem vsadil na dobrou francouzskou kartu. Zase mě pobavily originální nápady a vtipné odkazy na známé filmy. Dávám 75%

Aligátor (1980)

Byl to krokodýl nebo aligátor? Tenhle 10 metrový sympaťák nadělal pořádnou neplechu a na svatební obřad ho nepozvali, tak přišel sám neohlášený. Škoda, že Marisa neukázala prsa. Dávám 70%

Alita: Bojový Anděl (2019)

Alita a ty její velké kukadla ou yeah. Robotická žena, jak má být a, že se umí prát. Dávám 80%

All Eyez on Me (2017)

Určitě nejhůř zpracovaný film o zahraničním raperovi, co jsem viděl. I když tuhle hudbu poslouchám, tak mě mrzelo, že se ta hudba zase tolik neřešila než jsem myslel a 2PAC tam neměl moc prostoru na pódium. Je to legenda, tak jak jeho tracky. Dávám 40%

All Through the House (2015)

Více než zahradník v kostýmně Santa Clause tady poutaly pozornost ženy některé více některé méně odvážně oblečené. Dávám 50%

Alyce Kills (2011)

Alyce byla přesně ten typ holky, která byla tichá, nenápadná a nemohli jste vědět, co od ní můžete, čekat. Tichá voda břehy mele a taky, že jo. Na můj vkus se to zbytečně dlouho táhlo než propuklo její šílenství a stal se z ní úplnej cvok. Těch pár úderů na konci už byl úplně nevyvážený s předešlou usínací hodinou. Dávám 40%

American Horror Story - Den voleb (2017) (epizoda)

Konečně jsem se dočkal další série mého oblíbeného seriálu. Po prvním pilotním díle mám dobrou zprávu zaujalo mě to a jsem zvědavej, jak se to bude dále rozjíždět. Nejsem volební maniak, uřvaná psycho ženská (Sarah Paulson) taky nepatří mezi oblíbené, slečna (Billie Lourd) na hlídání syna vypadá, že si libuje ve vraždách a myslím, že taky bude zásadní postavou, kdo by neměl rád klauny víc než děti ano je to, tak a navíc Twisty je zpátky, což jsem velice rád a náš modrovlasý (Evan Peters) se projevuje jako řádný magor, který ještě pobaví.