Konvert (2017)

Igor se víc než šofér mercedesu předvedl jako pošťák, který má doručit jeden pekelný dopis a neměl by ho v žádném případě otevřít, protože do cizích věci se nešňupe. Neměl, ani problém hned tykat okresní inspektorce policie, která nechala veškeré práce, šla si s ním hrát na ruskou poštu. Přišlo mi to nedotažené a uběhne to rychle. Dávám 60%

The Open House (2018)

Když nebyl ukázaný hlavní psychouš, který se rád při sprchování otužuje, tak to uzavírám a stanovuji, tak nesmrtelnou tetu Martu, která byla skoro všude a začala nahánět hrůzu. Dávám 30%

Ať vejde ten pravý (2008)

Nebudu tady porovnávat americkej remake z roku 2010 a tenhle švédský originál. Tohle mělo všechno, co amíci ořezali a děti zvládly mnohem lépe. Excelentní finále "vydržíte pod vodou 3 minuty"? Doporučuji a dávám 100%

Zabít Gunthera (2017)

Arnold se upsal zase do pořádný sračky a nedivím se, že tam byl jenom 15 min, které byly z toho nejlepší. Dávám 15%

The Ugly (1997)

Snímek založený na ukázkách tzv. flashbacích, které ukazují Simonovy počiny za, které byl potrestán a poslán do psychiatrické léčebný ve, které se odehrává velká část snímku. Výborně ponurou, depresivní atmosféru odlehčující dva šašci dozorci, kteří dělají Simonovi naschvály a snaží se mu pobyt v léčebně, co nejvíce znepříjemňovat. Mladá psycholožka z něho, páčí proč napáchal, tak zrůdné činy. Škoda, že se zde zapomnělo na krásnou krajinu Nového Zélandu, ale to vše vynahradí konec ze, kterého jsem byl nadšený a musím si to zase někdy zopakovat. Dávám 80%

Welp (2014)

Ono jako stát se skautíkem, jezdit po táborech, hrát různé hry a nalézat další dobrodružství nemusí být zas taková nuda. Já k tomuhle nikdy neměl blízko radši jsem běhal za kulatým nesmyslem. Sam a jeho zpočátku imaginární kámoš kůrovec tomu nasadili docela slušnou akci a šlo vidět, že se ve skautu i něco naučil. Dávám 55%

Zvrácená sestrička (2013)

Abby byla špicová manipulativní mrcha, která dokázala zlomit každého chlapa a omotat si ho kolem svých předností, které hodně vynikaly. Nahoty se nebála, což uvítá každý heterosexuál. Kdyby to nezachránilo posledních krvavých 20 minut, šel bych s hodnocením o jednu hvězdu dolů. Dávám 50%