ReGOREgitated Sacrifice (2008) odpad!

Totální nechutná, zvrácenost to, ani Řezník by tohle nedělal holkám ve svým sklepě. Odpad!

Auto (1977)

Černý neprůstřelný Lincoln naháněl hrůzu i to jeho troubení a na stopaře bych si v žádným případě nehrál. Dávám 70%

Terrifier (2017)

Po dvacetiminutovém kraťasu jsem se na celovečerní jatka ohromně těšil. Jsem rád, že to vystřelili a náš zmalovaný zabiják mohl pořádně úřadovat. Za úplného klauna bych ho nepovažoval, ale děsivej byl teda pořádně stačilo když se v restauraci začal, usmívat na holky. To já bych už byl dávno v čudu s hnědýma trenkama. Pořádné gore jatka si užijete. Dávám 80%

Ex Machina (2014)

Robotická Alicia, mě vůbec neuchvátila. Celkově mě to nudilo a chtěl jsem to vypnout. Dávám 30%

Mláďata (1979)

Pořádně úchylně zvrhlý horor od pro mě už teď mistra po tomhle zážitku Cronenberga. Doporučuji a dávám 100%

Jeepers Creepers 3 (2017)

Přiznávám se, že si už moc nepamatuji předchozí díly asi si dám opáčko na osvěžení. Nicméně chválím opancéřovanou dodávku plnou nástrah, okřídlenec Creeper si hrál na olympijského sportovce hlavně v hodu oštěpu, záběry s ohavným pařátem mě hrozně iritovaly a některý střihy byly hodně dosrané. Dávám 50%

Bajkeři (2017)

Bajkeři poukazují na dnešní dobu, kde se děcka už v ranném věku neobejdou bez mobilního zařízení a sociálních sití. Neumí se normálně mezi sebou bavit a žijí virtuáální život jsem rád, že jsem měl perfektní dětství plné srandy a bez moderních technologií. Dávám 35%

Tichý dům (2010)

Sračkoidní nuda u které jsem několikrát usnul. Chválím nápad natočit film bez jediného střihu i když to mělo jen 86 min, tak mi to přišlo nekonečný. Dávám 20%