Dismissed (2017)

Lucas je velice nadaný a chytrý kluk, který počítá hned s nejlepšími výsledky ve škole a když se jich nedostane, tak začne řádit a jde takzvaně přes mrtvoly. Mně slohové práce psala babička, která byla přes 40 let učitelka, takže jsem měl vždy za jedna. Má se ještě, co učit a určitě se nejedná o horor, ale spíš o psychothriller. Dávám 75%

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tady se Peter Jackson vyloženě vyžíval ve scénách. Je to pořádně cákla zombie komedie u, které vypnete mozek a jenom se dobře bavíte. Dávám 80%

Vánoční teror (1989)

Malý Rambo, který ochraňuje dětskými hračkami sebe a svého dědečka před houmlesákem, který je převlečenej za Santu Clause a chce se pomstít za vyhazov na Štědrý den z práce. Thomas v hlavní roli byl prima i jeho skoro nevidící dědeček. Doma měl slušné vychytávky a dům byl prošpikovaný skrýšemi dokonale. Dávám 75%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Nesmrtelné hlášky od Zdendy nemají chybu a že té kuchařině rozumí ukazuje každým dílem.

Dorian Gray (2009)

Vyměnit svoji duši za trvalý vzhled dvacetiletého mladíka skoro až do konce života proč ne, ale tohle se bez následků neobejde. Dávám 80%

Dear Basketball (2017)

Kobe Bryant a jeho vykreslená láska k basketbalu.

El habitante incierto (2004)

Atmosferická a napjatá první část snímku byla výborná. U zbytku jsem jen kroutil hlavou, co se to sakra stalo s divným architektem Felixem. Stal se z něho úchylný stalker, který se přestěhuje k sousedce pod postel a sleduje jí skoro i u sraní a chce ovládnout její kolečkové křeslo. Los ojos de Julia si režisér napravil pověst. Dávám 50%

Circle (2015)

Hromada odlišných lidí v jedné místností stojících na červených terčím, které když opustí, tak je trefí Pika-pi, Pikachu!! svými elektrickými blesky a oni se už neproberou. Dávám 20%

The Midnight Man (2016)

Když jsem byl malý, tak jsme zkoušeli se ségrou a partou vyvolávat duchy v zamčeném pokoji při svíčkách. Údajně se povedlo někoho vyvolat, tak začalo vrzat okno, dveře a musel jsem okamžitě rožnout a vlézt pod postel. Dobrovolně bych to už, ani nezkoušel dělat a když už by se mě snažil démon očůrat a byla by to hra na čas, tak bych si ten čas kontroloval na svém chytrém telefonu. Dávám 80%