• Rodinný

Deník princezny (2001)

Nezáživný děj,možná jediné plus tohoto filmu je Anne Hathaway,kterou mám poměrně ráda.Jinak celý film mi přijde povrchní.

Alenka v říši divů (2010)

Tak na to,že je to jeden z nejoblíbenějších filmů se mě moc nelíbi.Děj byl docela nudný,ničím mě moc nezaujal.Herecký výkon Mii Wasikowské byl takový nijaký,jako Alenka se mi moc nelíbilo.Nevím,možná to bylo dabingem,protože ten v českém znění není moc prožívaný a tak to možná působilo i na herečku samotnou.Asi nejlepší herecké výkony předvedli z mého pohledu Johnny Depp a Helena Bonham Carter,kteří se mi ve svých rolích moc líbili.Za ně taky dávám jednu hvězdu a zbylou hvězdu dávám za úžasnou animaci a efekty,protože ty byly opravdu moc pěkné.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Průměrný film.Vzhledem k tomu,že je mi tento žánr velmi sympatický jsem čekala více.Nicméně jsem spokojená s herečkami Meryl Streep a Anne Hathaway,které se mi v tomto filmu moc líbily.Natočení toho filmu bylo taky docela dobré,ale děj nic moc,takový průměrný trošičku podprůměrný.

Sedm životů (2008)

Velmi povedený film,který dojemně skončil.Určitě si zaslouží název drama,protože to bylo drama jako vyšité.Člověk byl celý napjatý,jak se to bude dál vyvíjet.Skvostné herecké výkony hlavně Will Smith zaslouží obrovskou poklonu,protože to co v tomto filmu předvedl bylo úžasné.Sedm životů jsou parádně natočeny,myslím,že lépe to ani nešlo.Hudba je dramatická a skvěle se hodí k celému filmu.Takže co říct na konec?Nevím,co by jsem tomuto filmu vytkla,bavil mě a má všechno,co by měl kvalitní film mít.

Těsně vedle (2007)

Tak tento film byl pěkně šílený.Ani nevím,jak to nazvat.Místy byl pěkně nadržený,což mi docela vadilo,když přes celý obývací pokoje křičela Malin Åkerman : ,,šukej mě".Místy byl ale i vtipný,i když takových míst mnoho nebylo.Děj byl průměrný až podprůměrný.Něco mu chybělo,myslím,že by to šlo natočit určitě lépe.S hereckým obsazením jsem byla spokojena.Byla to poněkud netradiční romantická komedie,ale i přesto byla stejná jako ostatní.Docela ,,zajímavě" to skončilo.Takže abych to shrnula,celý film byl nic moc jen herecké obsazení a špetka humoru ho zachránilo.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Na to,že nejsem moc velká fanynka fantasy se mi film líbil.Obsahuje skvělé efekty,určití herci předvedli skvělé herecké výkony,někteří slabší.Děj byl průměrný.Celý film byl průměrný mínusy a plusy se přebíjeli,takže tak :)

Upíří deníky (2009) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů které jsem kdy viděla.Děj má šťávu,díky tomu,že obsahuje mnoho dílů má také mnoho zápletek,které se ale vždy vyřeší.Je plný dramatu,příjemného dramatu.Bezpochyby je úžasně natočen,efekty,hudba,herecké výkony všechno je naprosto dokonalé.Nemám co bych tomuto filmu vytkla.Další plus je,že má Ian Somerhalder v českém dabingu charismatický hlas,který se k jeho roli úžasné hodí.Takže skvělý seriál.

Rozchod! (2006)

Tak už díky tomu,že jsem fanynka tohoto žánru se mi film moc líbí.Obsahuje mnoho vtipných momentů i místy je i napínavý.Myslím,že lépe by to nikdo nenatočil.Dva hlavní hrdinové byly taktéž skvěle zahráni.

Pan chůva, neboli osobní strážce (1993)

Nezáživný,ale místy i vtipný film.Některé scény byly sice až trapné,ale dalo se ne to dívat.Herecké obsazení se mi moc nelíbilo,protože Hulka Hogana moc nemusím.

Transformers (2007)

Tento žánr filmu nemusím,ale i přesto se mi to dost líbilo.Efekty i ,,animace" byla skvělá.Hvězdné obsazení na kvalitě filmu dost přidalo.Děj byl zajímavý,vzrušující a fascinující.Film byl naplněn příjemným adrenalinem.