• Fantasy

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Gannicus, Gannicus, Gannicus!!!! To se prostě musí vidět. Playboy jako blázen, kdo by nechtěl být jako on. Vše má na háku a je to opravdový bohém. Prostě chlastá, šuká vše kolem sebe a protivníky zabíjí doslova se zavázanýma očima.

Spartakus (2010) (seriál)

Pilot zase až taková výhra nebyla, ale další a další díly jsou jen lepší. Neustále se něco děje a napětí stoupá. Jako nejlepší bych na tomto seriálu asi vypíchnul to intrikánství. To je opravdu super. Nevíte, kdy se co zvrhne a jak to nakonec dopadne. Takže jediné hodnocení co může bejt je za plnej knedlík.

Umění lhát (2009)

Film bez násilí, zcela splnil to co jsem od něj očekával. Příjemná komedie o tom jak by to mohlo vypadat, kdyby všichni mluvili pravdu. Film si na nic nehraje a nabízí i dost vtipných okamžiků. Navíc Jennifer Garner to tam sluší jako vždy.

Příští rok ve stejnou dobu (1978)

Říka se, že v jednoduchosti je krása. Nemusíte mít skvělé efekty, spousty herců, velkolepou výpravu. Zcela stačí 2 výborní herci, 1 pokoj, skvělá předloha a úžasná píseň, která Vás provází po celý film. To vše stačí, aby jste udělali neskutečně vynikající film. Úžasné herecké představení Alana Aldy a Ellen Burstyn. Možná budu kamenován, ale Casablanca nesahá tomuto snímku ani po kotníky. Aktualizace: Opět se mi podařilo na tento snímek podívat. Musím říct, že jsem a prostě rozezlen, že není na stupnici ještě jedna * navíc. Je to silný, hluboký a jedním slovem báječný.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Herci, humor, napětí každý díl má něco do sebe. Prostě dokonalá klasika na kterou se dá dívat stále dokola. I přes poměrně dost dílů jeho kvalita neupadá.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Rozhodně povedený dílko, které se bohužel postupem času začne až zbytečně opakovat a zamotávat samo do sebe. Pokud by vše namáčkli do 5. řad mohl to být nezapomenutelný seriál. Takto se ovšem postupem času dostává do šedého průměru.

Jack a Jill (2011)

Hrozná, ale hrozná blbost. Ztráta času už jen dle názvu. Pokud chcete nějakou lehko komedii Adam má spoustu lepších a zábavnějších filmů. Navíc nechápu jak mohl získat Ala. To na něj musí vědět obrovské tajemství.

Intimní tajemství (2007) odpad!

Je to horor? Je to komedie? Co to vůbec je? U hororu bych čekal, alespoň nějaký úlek nebo vystupňovanou atmosféru, kdy se budu klepat. To se nestalo!!! U komedie bych zase čekal alespoň jednu scénu, kde bych se mohl zasmát. Bohužel ani toto vůbec se nestalo. Takže je to vůbec film z této kategorie? Ztráta času a už nikdy více. Filmu zdar!!!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak od začátku stojí seriál za to. Ovšem čím vyšší řada tím lepší. Tvůrci neustále přikládají do ohně. Je to vtipné, neotřelé a zábavné.

Méďa (2012)

Méďa je perverzní, zfetovaný a naprosto rozkošný. Kdo by ho nechtěl mít jako nejlepšího přítele. Vždyť je zde jen pro Vás a nezkazí žádnou srandu. Ve filmu je spousta skvělých vtipů, ale většina patří otrlejšímu divákovi. Všichni tento humor neocení. Ale co je důležité tento film jde přes hranice zaběhlých komedií a v tom je jedinečný. Je to taková malý Dr. House, který se jen baví a nemá žádné povinnosti. A když už něco provede je po zásluze odměněn.