Take Care (2014) odpad!

Augle jsem si musel vydloubnout!

Co by kdyby (2014)

Očekával jsem stokrát viděnou debilitu o dysfunkční famílii, ale dostal jsem velmi příjemný zážitek. Pravda, mohlo to být ještě lepší, například nebýt Fondovky a jejího trapného "úletu", ale i tak fajne. Tož, když je ten advent, tak ****

Poslední šance na pomstu (2014)

Škarohlíd by řekl, že je to taková lepší východoevropská produkce Štefana Senegala. Já říkam, že Mikuláš Klecoš se ještě vrátí a začne zas točit dobré filmy. Není to první vlaštovka, spíš hodně vypelichaná pěnkavička (jo, vím, že to už tady bylo), ale dobrý.

Manny (2014)

Kdo je sakra Manny?

Slídil (2014)

Určitě přínos do současné sračkové produkce, ale je to strašně mdlé, místy až mrtvé. Tre Kronor hraje jak zombál, místo snahy svého sociopata víc rozjet a prokreslit, tím pádem je to pro mne stěží uvěřitelné. No a Rene Testarossa není MILFKA, ale spíš zasmrádlá šedesátnice. Ani bych to neviděl jako přínosnou kritiku. Tempo filmu připomíná experimentování s několika různým drogami (fetky už budou vědět o čem mluvím), ta dělá tohle, ta zas tohle a dohromady vás to uspí. Zajímavý počin, nic víc, nic míň.

Predestination (2014)

Rádoby inteligentní srágora, pohrávající si až moc s časoanálním paradoxem, přičemž není vůbec tak zábavná, jako třeba Looper (takže není důvod na to čumět). Dost špatný příklad zacyklení. Film připomíná ten fór o bandě buzerantů dělajících vláček. Utvořte kruh, utvořte kruh!!!

Sběratelé kostí (2005) (seriál) odpad!

Milé hovada, zcela chápu, že jste nedospělá banda čuráků a debilek, ale prosím, nehlašte se kvůli tomuto zasmrádlému výpotku na studium antropologie!!!

Na vítězné vlně (2014)

Jak se dělá americké filmové zvěrstvo? Jednoduše! Napálíte tam pobožňálskou vymývárnu, hnusnou hudbu a debilní variaci na rugby. Samozřejmě, že se tam musí proběhnout i banda černých a vyžraných hovad (velkých a zbožňovaných to "atletů" v zemi neomezených možností, -ano i prase tam umí běhat rychlostí Bena Johnsona na vitamínech), to by jinak nebyl "fotbal". Jednu hvězdu za to, že tam neplápolaly vlajky.

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

Turecké hovno, kde se sebeprezentují jedny z nejhorších kurev, jaké Evropa kdy potkala. Pokud je toto normální a ještě to evropské televize budou kupovat, pak "chci", aby se natočila telenovela o křišťálové noci, vypálení Lidic, rekreaci nejen židů v koncentračních táborech atd. Pro pořádek, dílů jsem viděl (nechtěně) asi dvacet, aby někdo nepindal.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Smysluplnější, chlapáčtější, ..... avšak taky rozdrkocanější, zkratkovité, násilně dramatické a mnohem méně hravější..... jednička je blbější, ale pro fakany mnohem lepší.