• Romantický

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Zase bych to s těma hvězdičkama tolik nepřeháněl. Těšil jsem se na krimi, ale jedná se spíše o sociální drama, což mě zklamalo. Zahrané to je dobře, ale jinak tak nějak bez šťávy. Po shlédnutí se k tomuto seriálu již nemáte důvod nikdy vracet.

Wisting (2019) (seriál)

Filmaři udělali konkurz, vybrali ty nejvíce nesympatické osoby, které pak do seriálu obsadili. A co se týká samotné kriminálky, tak je to absolutní průměr. Norové umí mnohem, mnohem lepší.

Cherry (2021)

Film na zajímavé téma, herecké výkony parádní, ale stopáž šílená. Chtělo to vystříhat ještě třičtvrtě hodiny přebytečných záběrů, takto je to jen slabší nadprůměr.

Tlusťoch (2020)

Proč, proč, proč...?!?! Proč má někdo potřebu natočit pohádku o tom, jak chce někdo zabít Santu Clause?!?! A proč se tak stupidnímu počinu propůjčí Mel Gibson?!?! Nepochopil jsem, zbytečně jsem ztratil čas. Jedna hvězda je moc!!!

Hluboko (2012)

Nejdříve jsem si myslel, že je strašně špatný jen ten český dabing, ale brzy jsem pochopil, že špatný je celý film. To se opravdu nedalo dokoukat!! A přitom na tak silný námět, se dá natočit kvalitní film. Islanďanům se to bohužel nepovedlo ani omylem. Jedna hvězda a to je maximum.

Hoši z Abu Ghraib (2014)

Silné téma, podle kterého lze natočit silný příběh. Tady se to bohužel úplně nepovedlo. Je to jen takový slabý čajíček toho, co se ve skutečnosti v Abu Ghraib odehrávalo. Dalo se to pojmout mnohem emotivněji a věcněji. Film jsem viděl - OK, v budoucnu jej už podruhé vidět nemám důvod.

Poslední výstřel (2021)

Vzhledem k poměrně negativním komentářům jsem od filmu radši nic neočekával a dostalo se mě parádní podívané. Neeson je už starší pán, tak si na nic nehraje a akční bitky vyměnil za kulovnici. Film rozhodně nezklame, stejně jako hlavní hrdina, kterému role opět sedla.

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Současní tvůrci opět potvrdili, že když spojí krimi žánr s komedií, vznikne z toho trapnost a nezachrání to bohužel ani schopní herci. Škoda, další díly mě už opravdu nezajímají...

Ďábel (2020)

Další zbytečný film. Když se mě někdo za půl roku zeptá o čem byl, stoprocentně si nevzpomenu, není totiž bohužel na co. Za mě dvě hvězdy a to zavírám obě oči.