Na nože (2019)

C. S. I. - K. F. C. 😆 Hvězdně obsazená, chytře vystavěná, skvěle natočená detektivka přesně podle mého gusta. Finální twist jsem nečekala. 🔎 100%

Rambo: Poslední krev (2019)

Sly by měl Ramba nechat už definitivně u ledu. Poslední půlhodina nekoukatelná. 💣 60%

Vzduchoplavci (2019)

Chvílemi se mi točila hlava. Ne nedšením z filmu, ale velmi přesvědčivými záběry z balónu. Já mám totiž závrať i na židli. Felicity Jones a Eddie Redmayne jsou ale dost sympatičtí, abych měla chuť jejich pouť dokoukat. 🌈 70%

Le Mans '66 (2019)

Krásný chlapský film se skvělými hereckými výkony, bezchybným řemeslem a obrovským srdcem, které bije v každém záběru. Jo brečela jsem. 🚗 100%

Homecoming: Film od Beyoncé (2019)

Sestřih nezapomenutelného vystoupení v současnosti pravděpodobně největší pěvecké hvězdy. Paráda. 80%

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

OROVSKÉ ZKLAMÁNÍ!! 🚀 70% Update po druhé projekci: Mele se to ve mě. Strašně bych chtěla být spokojená, nějaké emoce tam proběhly, nenudila jsem se, Rey a konec dobrý a Kylo Ren je nejlepší postava, ale zklamání z nevyužitého potenciálu převládá.

Blíženec (2019)

Nebavilo mě to. Dokud je tam jenom starý Smith, tak je to ok, pak jsem dvakrát usnula. 😴 50%

Judy (2019)

Renée Zellweger je fantastická. Ani nemohu uvěřit, že všechno odzpívala sama. 80%

Pád anděla (2019)

Poctivé akční béčko se vším všudy. Žérár dělá, co může, ale už to není žádný mladík, tak by to měl možná už fakt zabalit. Já se ale celkem bavila. 70%

Zlatokopky (2019)

Já chci mít tělo jako Jennifer Lopez..v padesáti letech!!! 80%