Poker Face (2022)

Takový rádoby thriller o lidech, co měli neskutečné bohatství, ale vlastně to bylo úplně nudný a o ničem. Zápletka žádná, příběh nudný....45%

Lou (2022)

V celku zábavný akční thriller. Nenudil jsem se, akce byla, příběh taky, napětí trošku pokulhávalo a zápletka jen na začátku vlastně. Ale i tak to nebylo špatný a člověk se zabavil. 60%

Jaula (2022)

Trošku šílená malá autistická holka, co má trošku mozek v hovnech a 2 lidi, co se ji snaží vychovávat. No Upřímně nuda a pak se vlastně zjistí, že šílenou z ní udělal nějaký soused s jeho potrhlou manželkou...IDkl. Málo akce, málo příběhu, málo zábavy... ten film mě nudil vyloženě. 40%

Teuksong (2022)

Nízkorozpočtové lehce ační béčko s totálně debilním poliacajtem - zlončincem. Fakt ten byl tak špatný, až to bylo směšné. Jinak zápletka žádná, boj podprůměrný, to "závodění" bylo jakš takš. 55%

Úsměv (2022)

Může být úsměv děsivý? Většina lidí řekne, že ano. Může být úsměv tak děsivý, že se z něj skoro poserete strachy? Většina lidí řekne, že to zase ne. Píčovina! Úsměv dokáže být naprostý úděs a ten nejhorší pohled, jaký vlastně můžete vidět a proč? Protože víte, že každým úsměvem se vám přibližuje smrt.... Tenhle horor má u mě v letošním žebříčku hororů 100% úmístění v top 3, protože fakt jsem se bál a ten příběh nebyl kokotina, kde lidi dělají kokotiny, které plodí další kokotiny až se z filmu stane kokotina. Ne, tohle je horor přesně takový, jaký má být. No escape, žádné bullshiety, které nejsou potřeba, reálně chování lidí v rámci jejich vyděšenosti... Prostě lahoda. Takže smysl to mělo, scary to bylo, konec se dal očekávat, lepší by prostě pro jednou bylo, kdyby někdo měl koule na to, se zabít, ale tady to dávalo i smysl. Za mě super horor. 85%

Osvobození (2022)

Film je ze začátku docela pěkná nuda, pak se to tím útěkem trošku rozjede a konec má spíše vyvolat emoce. Nebýt to podle reálného příběhu, tak je to nic moc. 50%

Black Site (2022)

Čekal jsem větší katastrofu. Sice to bylo vyloženě tupé béčko bez větší zápletky, ale i tak jsem si ho docela užil. 50%

To nic, drahá (2022)

Přišlo to jen mně, nebo to byla totálně nudná píčovina o hovně? Vlastně tu nebylo nic vysvětlení pořádně, jen že je v nějakém rádoby imaginárním světě, něco jako VR a když tam umře, umře i ve skutečnosti a aby se z něj dostale, tak se musí dotknout nějakýho zrcadla někde v horách... Ohh fuck. Vlastně se divím, za to vůbec dávám 2*, protože tenhle film fakt neměl nic, co by zaujalo. 30%

Pán prstenů: Prsteny moci - Série 1 (2022) (série)

Jasně v rámci pána prstenů jakožto trilogie tohle byl šíleně slabý odvar toho, co známe, ale na druhou stranu já osobně hrozně respektuju a oceňuju tu snahu ukázat, co bylo před pánem prstenů. Historie mě vždy zajímala, ať už reálná, či imaginární a dá se z ní odvodit moc věcí. Druhá série jistě rozluští víc, kvůli čemu byli diváci této série zklamaní. Seriál vám prostě nemůže dát vše hned v první sérii, musíte si na to počkat a já rozhodně vnímám potenciál, který tento seriál do budoucnosti má. 70%

Pan Nepolapitelný (2022)

Jednoduchý týpek, který nebyl v ničem dobrý, až na jednu věc. V tom, vykrádat banky a vyjebávat s jejím systémem. Najít slabiny a využít je. Tehdy to holt byla doba, kdy to nebylo tak těžké a stačil vám jeden převlek a papírek. Každopádně jestli byl takový jako ve filmu, tak to prostě nebyl zlý člověk, prostě jen dělal to, co uměl. Miloval svoji ženu a děti nehledě na to, do čeho se namočil. A je to stále rekordman a rekodmanem už nejspíš zůstane. Respect him. 65%