Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Ale fuj. Tohle už opravdu není ani průměrné, nýbrž hluboce podprůměrné. Škoda slov, tohle prostě nemělo vzniknout. I když, vzhledem k tomu, kdo je režisérem, mohlo to být ještě o něco horší.

Slunce, seno a pár facek (1989)

Mnohem míň logický, ale ten urážecí humor je přesně moje kafe. Růžičková to furt drží, zbytek herců už tak dobrej není. Přesto jsem čekal, že to bude daleko horší.

Slunce, seno, jahody (1983)

Tenhle film je absolutní brak, ale co na tom? Poměrně realisticky napodobuje vesnické prostředí. Růžičková je prostě úžasná a do Hoštic fakt zapadá, ani ostatní herci nepůsobí nepatřičně. Základní dějová linka mě sice vůbec neoslovila, i tak se na to ovšem kouknu rád znova.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Zatímco u jedničky i dvojky jsem se místy i zasmál, tohle už opravdu nelze označit ani za špatný film. Troškovi došly i ty podprůměrné nápady a vyřešil to vtipy o cikánech... Kdyby to aspoň bylo vtipné!

Kameňák 2 (2004) odpad!

Ať Troška zůstane u pohádek. Na ty se alespoň dá koukat.

Kameňák (2003)

Trapnost nad trapnost... Ta jedna hvězda tam je jenom proto, že jsem zjistil, že pokračování jsou ještě horší.

Saw 6 (2009)

O fous, možná o dva lepší než předchozí pokračování. Trochu propracovanější příběh, postavy a plno ukázek, jak potrestat jednu zlou pojišťovnu. Pořád budu i tuhle šestku porovnávat s výchozí jedničkou, a to dopadá pokaždé velmi žalostně. A mimochodem, už jsem pochopil ten vtip na facebooku, kde jedna z obětí zatěžkala nádobu tak, že se do ní vydělala. :D

Saw 5 (2008)

Každý díl přibývá těch nesmyslných vyšetřovacích keců na úkor pastí, které jako jediné pořád stojí za to. Linka pěti lidí celkem ušla, pěkná scéna, kde si uvědomili, že měli od začátku spolupracovat, i jejich závěrečná zkouška. Hoffman je kretén. V kůži Jigsawa bych raději vstal z mrtvých a připravil něco i pro něj. A co víc, všechny ty nastřádané postavy se mi pletou - vždyť všichni chlapi vypadají skoro stejně a žádný charakter není... prostě není. Game over, prosím vás!

Saw 4 (2007)

Čím dál tím horší. Ani konec už nedokáže nic zachránit. Bez Jigsawa zmizela poslední zajímavá postava. Už dávno jste tomu měli říct "Game over".

Saw 3 (2006)

Ještě debilnější postavy, ještě debilnější děj, snaha vyždímat z úspěchu jedničky co nejvíc. Konec mě dostal, skutečně a opravdu jsem to nečekal, ale jedna dobrá chvíle nemůže vyrovnat hodinu a půl nesmyslů. Kéž by skončili, dokud je ještě čas.