Gangy New Yorku (2002)

Docela překvapení. Film o Irských přistěhovalcích a zákonech které všichni ignorují. Docela mě překvapil Daniel Day-Lewis. I když ten konec mohl být přece jen trochu víc fenomenální. Dávám čtyři hvězdy.

A-Team: Poslední mise (2010)

Na tenhle film jsem se kouknul jen proto že tam hraje Bradley Cooper a že má film tak vysoké hodnocení. I když bylo ve filmu pár absurdních scén, tak dávám lepší průměr.

Experiment (2010)

Tato verze není špatná, ale rozhodně není lepší než německá.

Mrtví a neklidní (2013)

Když jsem viděl poprvé ten plakát tak jsem si myslel že to bude další sračka ve stylu TWILIGHT nebo tak něco. Ale ne, tohle byla velmi originální hororová komedie u které si přijdou na své, jak milovníci romantických filmů tak i zastánci zombie žánru jako jsem já. Hudba od Marca Beltrama se mi líbila a herecké obsazení také nebylo špatné, překvapilo mě že se ve filmu objevil i John Malkovich. Dávám tři hvězdy.

Psychoville (2009) (seriál)

Zrovna když mě to začalo bavit tak přestali natáčet další díly. Seriál plný černého humoru a pět postav které trpí nějakou zvrácenou úchylkou. Doporučuji těm kteří ještě neviděli.

Mrtvý sníh (2009)

Je to sice blbost, ale ti nacističtí zombie vypadali fakt dobře.

Lidská stonožka (2009)

Asi ten nejzvrácenější horor který jsem viděl, ale na druhou stranu oceňuji originální nápad. Dieter Laser jako zvrácený chirurg který se dříve specializoval na operace siamských dětí zosnuje plán jak spojit trávicí systém tří lidí a udělat tak zvanou lidskou stonožku.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Jirko, dej mi Nitrák ! - kvůli této legendární hlášce jsem musel dát aspoň jednu hvězdu.