Doom (2005)

Jo no, chybělo tam to peklo i kostka duší a dokonce ani BFG (big fucking gun) nevypadalo tak jak má, jinak one first person scéna docela dobrá. Dávám průměr 3 hvězdy.

Kick-Ass 2 (2013)

"NO, TAK TOHLE BYL OPRAVDU NÁŘEZ" Já jsem se parádně bavil, ten konec ve velkým stylu se opravdu povedl, klidně bych ocenil kdyby tenhle snímek pokračoval ještě dvě nebo tři hodiny.

Město nemrtvých (2013)

Tohle béčko je opravdu béčko, a já jsem se opravdu bavil. Jediné co tomu můžu vytknout je nízká absence hlášek, jinak dobrý.

Pařba na třetí (2013)

Čekal jsem že to nebude tak dobrý jako předchozí dva díly ale i tak mě to překvapilo. já jsem se parádně bavil, hlavně u úvodní scény která tak trochu odkazuje na film Vykoupení z věznice Shawshank.

Pěst Ježíšova (2012)

Dobrý fakt dobrý, kdyby tohle viděl nějaký ortodoxní křesťan tak by asi rychle změnil svou víru.

Ztraceni (2004) (seriál)

Existují jen dvě možnosti, buď si ten seriál oblíbíte nebo ne. Já jsem si ho oblíbil. PILOT (první část) 80% PILOT (druhá část) 75% EDIT: Dokázal jsem to.......... Je právě 23. listopadu 2013, 12:57 hodin a já jsem dokoukal poslední epizodu seriálu Ztraceni a splnil jsem si jedno ze svých přání. Trvalo mi asi 6 let než jsem se odhodlal kouknout na tenhle seriál. Měl jsem jednu výhodu, ze jsem nemusel čekat na nové epizody a tím pádem jsem mohl hltat jednu epizodu za druhou. Prostě bomba. :)