28 dní poté (2002)

Tak to prý neměli být vůbec zombie, ale nakonec se z nich stali zombie a sakra rychlí zombie. Dávám pět hvězd za bezkonkurenční soundtrack - In the House, In a Heartbeat.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Perfektní serial, doporučuji těm kteří ho neviděli.

Úsvit mrtvých (1978)

GENIÁLNÍ FILM Když jsem vyděl úsvit mrtvých remake tak jsem vůbec netušil že je podle předlohy z roku 1978. Po shlédnutí jsem si musel tohle dílo přidat mezi TOP 10 protože má všechno co takový zombie snímek má mít - perfektně zahrané role a obsazení (hlavně Ken Foree který nesměl chybět v žádném filmu od George A. Romera) dále hudbu, masky (i když teď by se tomu drtivá většina diváku smála a zvláště mladší generace), hodně střelných zbraní a na konec i hlavní myšlenku celého filmu. "Kde jinde by jste chtěli přežít zombie apokalipsu než v obchodním centru". No a úplně na konec to nejdůležitější a to je citát který se objeví i v remaku (dokonce ho vysloví i stejný herec). Pokud jste film neviděli tak by jste se měli na něj kouknout a nenechte se zastrašit jeho délkou protože: "tohle stojí za to!"

Slunce, seno a pár facek (1989)

Tak tomuhle dílu jsem hodně dlouho křivdil, už jen kvůli tomu že to režíroval Troška a toho já fakt nemusím. Docela mě to překvapilo.

Ve stínu (2012)

zhlédnuto v kině: Jeden z mála českých filmů který stoji za to ho vidět.

Zombieland (2013) (TV film)

Čekal jsem že to bude blbost, ale ono to bylo ještě horší. natož že je to komediální seriál s prvky černého humoru tak jsem se nezasmál ani jednou. A vypadá to že po neúspěšném pilotním dílu se serial přestane natáčet, díky bohu.

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

"Ale no tak.......to stejné už po třetí?" Děj sem nepochopil a absolutně sem se v něm ztrácel a závěrečné vysvětlování to jen ještě více zamotalo.

Kolik to stojí? (2013) (pořad) odpad!

Hrůza a děs..... - "Ták co to musím dneska koupit? bochník chleba, sýrovou pomazánku a Becherovku...............No ta Becherovka je jenom za 71,90 Kč, no tak to musím koupit aspoň tři láhve...("bere je do ruky, div že mu nespadnou a pokládá je pomalu do košíku a line si to dál k pečivu").......NO néééé celej bochník jen za 13 korun? tak to vezmu alespoň čtyři bochníky a ušetřím krásných 25 Kč......a jde pro sýrovou pomazánku, zahlédne že je ve slevě tak popadne tři a míří si to přímo k pokladně když v tom zazvoní telefon a nerudná fiktivní manželka mu vzkáže že musí koupit toaleťák.......................................NO TO JE HRŮZA JAK SE NA TO NĚKDO MŮŽE KOUKAT?