Hranaři (2011) odpad!

Tak todle byla mega sračka, snad pokus o takový český Matrix nebo Mission Imposible. Češi by měli točit jen komedie nebo válečné filmy, todle je hodně velký úlet a zařadil bych to klidně do kategorie sci-fi. Škoda, že odpad je nejnižší možné ohodnocení.

Zack a Miri točí porno (2008) odpad!

Mé ohodnocení odpovídá úrovni humoru, jakožto i úrovni celého pseudofilmu.

Jedna mezi oči (2012)

Sylvu mám moc rád a snaží se být rádoby vtipný, ale až na pár polohlášek v stylu Terminátora nic moc. Kang další sympatický herec. Co se týče děje, tak tam v podstatě ani žádný není, ani hlava ani pata. Od začátku až dokonce scifi vraždění jakoby se nechumelilo.

Podfukáři (2013)

Kdo viděl filmy jako Iluzionista, Dokonalý trik nebo Sherlocka, tak nemohl být o krok vzad, takže většina triků byla čitelných. Nečitelný byl nepochopitelně konec, který nedává hlavu ani patu. Dále nedává smysl, co se stalo s jezdci, jak případ nakonec uzavřeli a ty scifi světelné neobjasněné efekty z roku 2600 mi také moc hlava nebere..sympatičtí herci, ale dle mě slabé, čekal jsem víc.

Pařba na třetí (2013)

Vegas 4*, Bankok 3*, toto? Toto nemá s klasickou pařbou nic společného. Žádné probuzení, žádné hledaní "ztraceného syna", žádný tematický song, žádný Tyson, žádné fotky na konci = hrůza a děs, pokud očekáváte, jak již z názvu vyplývá Hangover III, tady spíš sedí ten český překlad Pařba na třetí, protože kromě herců tam není nic společné. Hangovery patřily k těm lepším na úrovni komediím, nevím, proč se rozhodli autoři vytvořit tento hnus, který nemá s prními díly nic moc společného. Kdo se těší, hrozně se zklame. Je to možná přísné hodnocení, každopádně oproti mému zklamání pořád mírné a 1* protekčně pouze za předchozí díly. Zklamaný divák.

Občanský průkaz (2010)

Dal bych 4*, kdyby byl lépe vyřešen "stroj času", takto to působí hrozně amatérsky a sráží to tak 1*. Každopádně rozhodně stojí za shlédutí a doporučil bych, film s nálepkou lepší rodinná komedie.

Velký Gatsby (2013)

Zpočátku nic, dlouho nevíte, co si máte myslet, pak se vám to hodně zalíbí a celkově? 70% za DiCapria a kameru, nelíbila se mi moderní hudba, která neodpovídá jaru 1922