Hon (2012)

Tak já teda nevím, co je na tomto snímku tak famózního..pěkně natočený, určitě silné téma, které vás šokuje, hlavní herec bez komentáře na jedničku..ale pořád jsem čekal na jakýsi hon a ono se nic nekonalo..zápletka, která ve filmu byla se vyřešila tak nějak neznámo jak mimo kamer a v podstatě ve vás zůstává neznámý dojem. Prostě pořád čekáte, čekáte a nejednou to skončí? Připadá mi to, jako kdyby někdo ze souvětí vybral (natočil) jen pár slov..očekával jsem dle hodnocení tady na csfd (88%, 80. nej film) pořádnou pecku, ale nic se nekoná. Bohužel, maximálně 70%. PS: vysvětlí mi někdo závěrečnou střelbu?

Stážisti (2013)

Neřekl bych, že je to vyloženě komedie..utopistický film, ve kterém se i zamyslíte nad touto dobou, několikrát se s chutí zasmějete, ale netřeba čekat nějakou pecku. Zajímalo by mě, jak tento film hodnotí lidé starší řekněme 40-50 let. Příjemné pokoukání. 50%

Red (2010)

Ale tak jako odreagovačka dobré :D

Babovřesky (2013) odpad!

Ve filmu jsem se zasmál přesně 3x. Vždycky jsem byl Troškův zastánce a tvrdil jsem, že jsou k němu všichni přísní. Slunce seno bylo skvělé, u Kameňáku se dalo vypnout a zasmát a tak jsem čekal, že Babovřesky budou něco mezitím. Měl jsem spíš však pocit, že si Troška plete "vtipné" s "trapným" a snaží se být tedy co "nejvtipnější" za každou cenu. Opravdu jsem snad nic horšího, ale hlavně trapnějšího neviděl. Tomuto snímku se nešlo zasmát, ani kdyby jste moc chtěli. Čitelnost filmu snad v záporných hodnotách. Jo a takový detail, ve filmu chodí všichni herci v jednom oblečení. Škoda, že odpad je nejnižší možné hodnocení..dal bych spíš -4*. TÍMTO VÁS PANE TROŠKO PROSÍM, NENATÁČEJTE DALŠÍ DÍLY BABOVŘESKŮ, mějte trochu soudnosti!

Určitě, možná (2008)

Klasická romantická komedie..přišla mi nekonečně dlouhá a často nudná. Spousta trapností, kdy jsem si říkal 1*, občas 2*. Příběh se snaží být nevyzpytatelný, ale spíš je hloupý. No nakonec Vás dojme, takže účel splnil...klasické 3*.

Šmejdi (2013)

Film o nemocných lidech závislých na tyto zdarma akce. Šmejdy bych pozavíral do jednoho, důchodcům, kteři pravidelně navštěvují tyto akce a není jim líto kupovat si věci, které schovají pod postel v hodnotě xx tisíců, zabavit důchody a dát jim pouze na nájem a na jídlo. Není mi jich líto stejně tak jako mi není líto alkoholiků, feťáků nebo gemblerů.

Jako malí kluci (2013)

Ze začátku hodně moderní upřímná komedie, plno skvělých hlášek a samé odpálkovávání...poté to přechází v totální trapárnu a nakonec to končí jako každa romantická sračka, dal bych 3*, ale za promiskuitu Loly váhám nad 2*

Ostrov (2005)

Totální pičovina, ale dá se to dokoukat..takže 2*, za sexy Scarlett 3*

Tekken (2010)

30% pro nadšence PS...

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Takový průměr, spoustu nesrovnalostí a spoustu nesmyslů, některé věci naopak nadchnou. Osobně jsem čekal trochu víc, ale 55% je tak akorát.