Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Poslední recenze (40)

plakát

V síti (2020) 

S takovýmto konceptem jsem se ještě nesetkal a dost ho oceňuji. Domnívám se však, že mohl být celý dokument mnohem delší a více se věnovat konkrétním věcem, jako třeba vydírání, které bylo jen tak mimochodem zmíněno, ale v podstatě nebylo ukázáno. Cítil jsem se proto trochu ochuzeně protože co si budeme povídat, pokud jste viděli nějaká oficiální videa na či rozhovory, tak vás film opravdu neobohatí o moc více. Ano je to ucelenější a ano jsou tam detaily, které jinde nebyly zmíněny ale prostě nic víc. Cože je ohromná škoda, protože téma je to velice zajímavé a určitě by mělo cenu věnovat mu ještě více času.

plakát

Black Mirror: Bandersnatch (2018) 

Super koncept a velice plynulé přechody mezi jednotlivými možnostmi. Celkové zpracování je tedy dobré. Bohužel velice záleží na tom jakým směrem se v rozhodování vydáte. Pokud se vydáte směrem špatným film vás nepustí jít tím špatným směrem a musíte akci opakovat což mě velice zklamalo. Pokud se však vydáte víceméně správným směrem nemusíte si toho ani všimnout a výsledný dojem bude velice dobrý. Při opakovaném průchodu s pokusu o jiné konce však velice tvrdě narazíte na nutnost opakovat sekvence dokud je neuděláte podle plánu a dokud neprojdete všechny potřebné byť v jiném pořadí. Znovu "hratelnost" je tedy mizerná. Určitě objevíte nějaké nové sekvence které jste neviděli a jsou však pouze řekněme kosmetické a spíše prohlubují příběh než že by to mohlo dopadnout jinak. Je tu však možnost, že to byl všechno záměr jelikož se přece jenom jedná o Black Mirror a kdo ví co si tím Netflix testuje :) To je také důvod proč se nad tím dají přimhouřit oči a přijmout to jako záměr. Zajisté by to šlo však udělat více na oko svobodné a zamotaně spletité v což jsem doufal a bohužel nedostal.

plakát

Fantastická zvířata a kde je najít (2016) 

Pro mě jako člověka, který má svět Harryho Pottera má rád jak ve filmové, tak především v knižní podobě bylo ohlášení toho snímku poněkud rozporuplné. Na jednu stranu jsem byl rád, že bude nový příběh z tohoto univerza na druhou stranu jsem se bál faktu, že film není podle knižní předlohy. Kniha fantastická zvířata a kde je najít je v podstatě bestiář nikoli román. Výsledek je docela slušný a z mého pohledu se nejedná o dehonestaci značky. Příběh s nemá prakticky souvislost s tím, co známe z předchozích dob a postavy se také neprolínají. Což je asi dobře uvidíme, jak to zvládnou v dalším díle, kde tomu už tak nebude. Z mého pohledu je nejškodlivější fakt, že se děj neodehrává v Bradavicích jako většina předchozích dílu věnovaných Harrymu. A to z jednoho prostého důvodu. Kouzelnický svět nefunguje tak dobře když se pohybují mezi samýma mudlama, ve městě, které není kouzelnické. Vzniká zde pak tolik otázek ohledně prozrazení, a tak vůbec o tom, jak to může být pro ministerstvo kouzel udržitelné. Doufám, že slíbené pokračování udrží alespoň stejnou kvalitu a nebude pouze těžit ze značky.

Poslední hodnocení (1 205)

Rose Island (2020)

05.07.2021

Drive (2011)

25.06.2021

Utajený pasažér (2021)

23.06.2021

Svět pod hlavou (2017) (TV seriál)

07.05.2021

Šarlatán (2020)

07.05.2021

Jako v bavlnce (2020)

17.03.2021

Circle (2015)

15.03.2021

Hidden (2015)

13.03.2021

Vlak do Pusanu (2016)

12.03.2021

Reklama

Reklama

Reklama