S čerty nejsou žerty (1984)

Moje nejoblíbenější a z mého pohledu i nejlepší česká pohádka...je to prostě nádherně udělané, mistrně odehrané a úžasně zábavné a působivé...100%

Horton (2008)

Proč má Horton tak málo??? Vždyť je to legrace, super oddychovka a jsou tam megavtipný momenty...kterýma jsme se s partou bavili asi rok :D žlutá koule...a její výstupy = výbuch smíchu :D 80%

Méďa (2012)

Jako není to špatný...méďa je roztomilej, Wahlberg hraje dobře...ale prostě to na mě působí takovým lehce nadprůměrnym dojmem...takže 60 % a 3* jsou tak akorát :)

Paní Zázračná (2009) (TV film)

Tak takovej pěknej předvánoční slaďáček z USA...klasika, milý snímek, který zahřeje na duši, nepřinese nic moc nového, ale navodí tu správnou "naměklou" vánoční atmošku :) člověk sice tuší jak všechno dopadne...ale o tom to přece je :D hodnotím 60% ***

VALL-I (2008)

Super, bomba dojemnej a krásnej příběh, hrozně se mi líbila čast Země, brouk, VALL-I, dojemné scény...trošku méně se mi líbily scény z lodi (některé) ale celkově jsem byla nadšená a dávám 98% a *****

Auta (2006)

Nejlepší!!! Nádherná animace, hezký příběh, dobrý vtípky...prostě super. Auta společně s VALL-Im (ale ten se mi líbil trochu méně) patří k nejlepším animákům všech dob...100 % PECKA

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Ačkoliv tu dvojka nemá valné hodnocení, mě se to prostě líbilo...jasně, jsou tam i slabší chvilky, ale celkově je to pro mě příjemná vzpomínková komedie, která mě u srdce zahřeje :D Líbí se mi i to, že režisér zachoval a dodržel herecké obsazení z jedničky, což se občas úplně nepodaří...to dodává filmu takové to zvláštní nostalgické kouzlo...a já ráda vzpomínám a dojímám se nad minulostí :D proto 4* a 80%

Sněženky a machři (1982)

Jedna z mých nejoblíbenějších českých komedií...baví mě to i po 124. :D vždycky se na ní ráda podívám a nikdy se u toho nenudim. A je pravda, že takhle vypadá i lyžák 21. století :)

Smrt on-line (2008)

Docela dobrej film...takovej průměrnej kříženec hororu a thrilleru :) je to koukatelný, ale nijak zvlášť vyjímečný...stačí vidět jednou...nějak mě to mučení lidí nebaví, lepší je, když umřou rychle a netrápí se :D :D 60 %

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Krátké leč vtipné a zábavné :) zasmála jsem se a představila jsem si takovou situaci v reálu....jejejej to by to dopadlo :D :D :D