Ranhojič (2013)

Kulervoucí film, který diváka ani nenechá si odběhnout k sousedce vysypat pytel nebo za roh k Vietovi doplnit zásoby rumu! Což je vzhledem ke stopáži vpradvě úctyhodné!

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Američani jsou prostě národ retardovaných orangutanů! Dvakrát za celý film jsem se zasmál, ovšem tuposti nikoliv vtipnosti. Vzkaz všem místním honimírům: Carmen zas takový éro není. V baráku máme ukrajinskou uklízečku, co chodí furt v teplákách, ale vyhoupl bych se na ní mnohem radši!

Úkryt v zoo (2017)

Film jako celek dobrej, dobrej dost, trochu mně jen srala ta Kaštanová Džesyka. Především si u mně tvůrci šplhli faktem, že se ve filmu nezjevil ani jeden pederast, teplajzník či zahušťovač čokolády!

Babička Gógó (2010)

Leďas říkal že to je bezva biják ale mě to úplně super nepřišlo táhlo se to jako smrad a nic moc se tam nedělo příliš mnoho dlouhých nyvých pohledů. Ale aspoň vynechali teploušství.

Meč spravedlnosti (2006)

Místy blboučké, ale jako oddychovka dobrý. Pěkně se tam vypichovaly očička.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tohle je prostě kýbl sraček! 80%stopáže se jenom tupě střílí, bez jakékoliv zápletky. A ve finále se ukáže že Arny Schwarzenegger je buzerant! fuj fuj fuj!!!

Bezva polda (1999) odpad!

Fuj! Těšil jsem se na nějakou pěkně nekorektní zábavu především na úkor ohavných transek a dočkal jsem se odpuzující buzerantské agitky s poselstvím: "My jsme buzny, kdo je víc?"

Bílý tesák (1991)

Trochu teploušské, ale díky 5 lahváčům jsem to nakonec dokoukal!

Bledý jezdec (1985)

Řekněme 3,35. Je tam pár hluchých míst, jinak koukatelné, ale koule to zase nerve. Prostě takovej film k večernímu gauči, lahváči a žraní salámu z mastnýho papíru. Kdyby tam Clintoris nacpal nějakou bandu zhůvěřilých pederastů, kterým by se mohli celý film gebit obě strany toho zprofanovaného konfliktu, hned by to získalo nějakou novou dějovou linku.

Vražedné hospodyně (2001) odpad!

Tupý prázdný kretenismus! Vtip nikde, černota jedině v prdelích těch debilních herců!