Ztracený svět (2001) (TV film)

„Opravdový živý pterosaurus nám právě frnknul i s večeří a vy nám donesete motýla“. Na televizní film jsem se královsky bavil, takhle slabé hodnocení si rozhodně nezaslouží.

6 underground: Tajné operace (2019) odpad!

Pozor! Informuji ty, kteří trpí častým mrkáním, že jim mohou během vteřiny uniknout i některé celé scény, protože střihač filmu je asi bývalí kadeřník s profesionální deformací. Kvůli prevenci epileptických záchvatů jsem film nemohl dokoukat. Komu se film líbil doporučuji podobné: jakýkoliv stroboskop na diskotéce.

Stalker (1979) odpad!

S.T.A.L.K.E.R.- nejlepší hra kterou jsem kdy hrál, STALKER - nejpomalejší a nejnudnější film, který jsem kdy viděl. Viděno na Youtub a i při dvojnásobně zrychleném přehrávání to bylo hodně pomalé.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Žasl jsem, když mi táta po shlédnutí filmu řekl, že se mu to ani moc nelíbilo. Proč? se ho ptám... Protože tu hlavní hrdina dostává nějak moc do držky! - odpověděl. A musím mu vlastně dát za pravdu. Po tom co mu šlohli káru, dávali mu furt do držky, udělali si z něho krevní váček a pak ho přišpendlili jako méďu na kapotu, jsem teda čekal větší odplatu. Vedlejší postavy, jako utržené ze řětězů se tu předhánějí kdo bude víc šílenej a Tomík je nějak po celou dobu nemůže dohnat a když už se trochu vzchopí, tak mu hlavní roli ukradne Charlize Theron. Je to celé vlastně závěrečná naháněčka z druhého dílu, roztažená na 120 minut. Gibson by tomu slušel víc ale co se dá dělat za ****

Národnost vozů (2017) (TV film)

Nejlepší dokument o historii vozů, začínající ve zlaté éře neekologických musclecars 70 let, až po predpokládané vize pohonných jednotek, šetrných k životnímu prostředí. Vše od A po Z...

47 metrů (2017)

Za ten alternativní konec, musím ubrat jednu hvězdičku (nemám rád, když mě režisér chytá za bulvy). Přípěh je uvěřitelný, nic se tu nepřehání, není tu žádný abnormáně inteligentní, přerostlý žralok. Jde tu spíš o tu tíživou klaustrofobickou situaci. Komu se film líbil, doporučil bych podobný nedávno viděný animal thriller (ale na souši): Burning Bright (2010), tady zase ohrožuje tygr dva mladé lidi uvězněné v baráku.

Já, Frankenstein (2014)

Já, blbec že jsem na tohohle Frankenscheißna čuměl.

Birdman (2014)

Cože? Oskara? O tenhle film bych si neopřel ani zlatou malinu!