Patologie (2008)

Mno nic moc přátelé, podobných filmů už bylo....tak například Anatomie , skoro stejné a vcelku bez nápadu...No dobře, za ten konec jsem hvězdicku přidal, jinak by to byly nejvíc dvě:))

Prázdniny (2006)

Hezké, uvolňující a nadýchané.....ale přátelé, takové zázraky se nedějí, takže by to chtělo vystřízlivět:))

The Ron Clark Story (2006) (TV film)

Ikdyž to byl "jen" televizní snímek, tak mě opravdu mile překvapil. Film je hned zajímavější, když člověk ví, že se to opravdu může stát. Byl to velmi dojemný a příjemný snímek, kterého se Matthew Perry ujal velmi schopně a tudíž i velmi důvěryhodně zahraná role. Ty jo na těch našich školách je opravdu něco špatně, hloupé memorování něčeho, co nás občas naprosto nezajímá.....tohle je návod, jak by se taky mohlo učit, jenže zarezlé systémy se prostě jen tak změnit nedají, neumím si totiž představit, že by tohle tady někoho vedení školy nechalo dělat....:))

The Oxford Murders (2008)

Tohle mě nejak nechytlo přátelé. Film o týpkovi, který se tváří jako matematickej genius a profesorovi, kterej se snaží vypadat jako pošahanec?? Film bez většího smyslu s divnýma souvislostma, prostě nevím co si o tom mám myslet. Ty 3* jsou za celkem dobře zvládnuté role, ale hold to není všechno!

Hancock (2008)

Nevím, čekal jsem asi moc a dostal opravdový NIC MOC. Jako příběh je vážně jedno velké klišé se vším všudy i při dobrém hereckém obsazení!! tak možná 50% a to ještě ani ne....

2012: Soudný den (2008) odpad!

Ups, tak tohleto nemělo chybu, páč tohle je jedna velká chyba:DDDDDDD

Kouzelná romance (2007)

Já mám pohádky rád, vždycky jsem měl a tenhle mix animované pohádky se skutečným světem je opravdu zajímavý nápad a nápaditost je jedna z nepostradatelných vlastností dobrého filmu. Tohle bylo až na malé detaily kouzelné. 4*

Penelope (2006)

Opravdu pohádka o ošklivém kačátku a krásném princi....opravdu krásná a uklidňující podívaná s velmi inteligentním humorem, opravdu super rypáček a opravdu opravdická něžná romantická komedie jak má být!!

Červený pás (2008)

Tak k tomuto filmu asi nemám co dodat, snad jen úžas!! To je příklad, jak z mála vytěžit opravdu hodně. Tento film je jako černá a bílá. Na straně bílé je čest, poctivost, upřímnost a čistota a na té černé je strana peněz, podvodů a zla ve všech podobách, kde nemůžete věřit ani své manželce. Opravdu film, který si užijete od začátku do konce, to vám slibuju:))

Určitě, možná (2008)

Nápaditý příběh, doplněný výborným scénářem, prostě film, kde se člověk nenudí a čeká ho krásná romantická podívaná, určitě doporučuji na podívání.