Mezi náhrobními kameny (2014)

Velmi slušná stilovka...prostě velmi dobře zvládnutá detektivka, film měl příjemně temnou atmosféru, jediný co se mi zdálo až moc byla předvídatelnost, fakt to bylo až moc předvídatelné, proto o hvězdičku méně !

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Brilantní týpek. Ja bych ho přirovnal k vlkovi z Wall Street. Oba filmy byly užasně dynamický, nenudící, prostě super. Má to něco do sebe natáčet filmy o takových týpcích jako je tenhle :-)

Zmizelá (2014)

POZOR, obsahuje spojlery! Idylické manželství smrtonosně pomstychtivé děvky s trošku naivním Nickem, který sice má k dokonalému manželovi daleko, ale proti svojí drahé polovičce to je slabej vývar z ponožek. Je to mrazivý thriller, který dokládá, že nikdy nevíte, koho máte vedle sebe a co se mu honí za shity hlavou....kór, když se vezmete na základě vyšukaného mozku z hlavy. Je zde i skvěle ukázáno, jak nechutný svět senzacechtivých médií dokáže být. Jako tento mrazivý mix událostí a plánů mě opravdu dostal! Jo a konec, ten byl taky celkem hustej :)

Něžné vlny (2013)

Celkem příjemný film, filtr na kameře taky fajnově barevný, prostě na pohodu.. Ovšem příběh plitký, předvídatelný, jednoduchý a dětinský. Škoda, jinak by šlo i hvězdičku přidat....

Kapitán Phillips (2013)

Velice povedený film....asi prvni film na tento námět, který jsem viděl a hned pecka. Hlavní role geniálně nastudovaná, no co jinýho čekat od herce formátu Toma Hankse. Vygradovaná atmosféra, která by se dala krájet, fakt mazec. Vřele doporučuji...

Equilibrium (2002)

Tento film jsem podcenil, protoze kdyz ho srovnam s podobnou novinkou z letoska - diversion, tak tohle bylo proste mega dobry proti tomu, takze proto zvedam hodnoceni na plno. Proste hodne povedeny od atmosfery, po pribeh!

Labyrint: Útěk (2014)

Dostal jsem se ke komentáři až když se mi film mírně rozležel v hlavě a musím říci, že jako dobrý. Gradace napětí, strach z neznáma, všechno tady fungovalo na jedničku. Jak koukám v jiných komentářích se objevuje srovnání s Hunger games a neubráním se pocitu, že to maličko vykradený. Ale na druhou stranu mě se to líbilo a ať si říká kdo chce, co chce, má to potenciál a režisérovi se jeho debut do Hollywoodských síní slávy povedl. Jen by mohli ještě zapracovat na střihu akčních scén, ty byly maličko nepřehledný, takže hvězda dolů si myslím zasloužená.

Wolverine (2013)

Proti následujícímu dílu to byla slabota...škoda, že jsem to viděl v opačným pořadí.