Parťáci (2016) (pořad)

Velmi oceňuji, že inkluze pronikla i do televizního vysílání.

Operace Silver A (2007) (TV film)

Dokonce i když pominu, jak neuvěřitelně to haní skutečné historické osobnosti, kterým tvůrci tohoto díla nejspíš nesahají ani po kotníky, tak i tak to stojí za prd. S historií to má společné snad jen kulisy, ale jinak je to jen laciná telenovela. Jediná emoce, kterou jsem za dobu filmu prožil, bylo vztek nad tím, jak to dokázali bravurně zprznit. Tuhle schopnost čeští tvůrci ovládají fakt dokonale. Chudáci odbojáři.

Welp (2014)

První půlka je fajn, ale pak je z toho lusknutím prstu naprostá slátanina, navíc nudná a předvídatelná. Škoda, dalo se z toho vytěžit víc.

Les sebevrahů (2016)

Nuda. Chvíli se to tváří jako duchařina, chvíli zase psychologicky. Ale hlavně nulová atmosféra a kopec laciných lekaček. Ztráta 87 minut života.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Koza na branku! Koza na branku !!!! KOZA NA BRANKU!!!! A GÓÓÓL!!!!!!!!! :D

Oblast 51 (2015) odpad!

Na tomhle filmu není dobré lautr nic. Po 15 minutách o ničem jsem začal přetáčet. I tak to byla zdlouhavá nuda. Zhruba v polovině se začalo "něco" dít (rozuměj rozstřesené záběry zad, schodů, dveří etc), ale byla to pořád nuda. A mimozemšťani byli k smíchu, vypadali jako plyšáci a zvukově se projevovali jako nějací nemocní berani. No hrůza.

Velký útěk (1963)

Nejlepší scénář napíše realita samotná. V tomhle příběhu není potřeba žádná klišovitá patetická blbost, žádné dojemné sáhodlouhé vylévání srdíček hlavních hrdinů, žádné super cool zpomalené záběry a ani žádný do příběhu uměle nacpaný zamilovaný vztah. Ne, nic z toho tam není, je to prostě o tom, o čem to má být - o největším a asi nejpropracovanějším útěku zajatých spojeneckých letců za druhé světové války a to se povedlo na výbornou. Mimochodem pokud se někomu bude zdát nereálné, že se celá věc neprovalila dříve, berte zřetel na to, že tento příběh se opravdu stal.

Přední linie (2011)

Válečný film jak má být. Kupodivu mi byly snad všechny hlavní postavy sympatické, což se u válečných filmů většinou moc nedaří. Velmi oceňuji vyváženost, žádná ze stran není vykreslená jako vyhraněně správná a vyhraněně zlá. Ovšem obzvlášť se mi líbí hlavní zápletka, která se na pozadí války odehrává, je fajn, když si člověk není jistý vývojem filmu po 20 minutách.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Končí to vlastně špatně - smrtí všech hrdinů. Bonus ale je, že je nebudete litovat, protože se celý film chovají jako idioti. Filmu to hodně ubírá, takže nemá ani na ty tři hvězdičky.