heczot

heczot

1 bod

• 31.12.2017  20:18

Na Star Wars VII Síla se probouzí jsem viděl v kině jako první film ze Star Wars a byl skvělý. Dál bych 8/10. Na Star Wars VIII Poslední z Jediů jsem se dost tak těšil, no bohužel mě nijak nepřekvapil, i jak byl vysoce hodnocen na světové premiéře V Los Angeles v USA. Polovina filmu byla mě nějak nudila, nic se nedělo a k ničemu to nevedlo, druhá byla lepší až na to nevím proč tam ta číňanka vjela do toho Finna a nevím jestli nakonec Luke Skywalker zemřel ? Za mě je to tak 6/10 bohužel.

• 31.12.2017  20:09
    Čertoviny (2017)

Skvělá pohádka Zdeňka Trošky. Celá pohádka se táhne, že dva čerti budou hledat hříšníka, místo ke zlu, budou lidi přivádět k dobru. Np. pomohou sklidit dřevo. Po celou dobu jich bude sledovat sám Lucifer, který až nakonec uvidí, že čerti přivedli dvě hříšné duše. Škoda že polovina filmu dva čerti jsou, jak by tam v ději nebyli, ale je to i možná dobře, protože až nakonec se vše ukáže, že to, co dělali pro Aničku a chalupníka, je to aby sedláka a hraběte nalákali je do pekla, byli totiž chamtiví. Z děje tam je hříšná duše - anděl, který byl trochu trapný. Nejlepší byla poslední třetina filmu. Viděno v předpremiéře v Třinci dne 28.12.2017

• 28.12.2017  22:03
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Docela slušná pohádka, zpočátku mě moc nebavila a pak se to dobře rozvinulo. PS. Peklo bylo nádherné

• 25.2.2017  18:01
    Muzzikanti (2017)

Film byl skvěle natočen, natož se natáčel u nás. Někdy byl y i humorné scénky, někdy sexuální scénky. Je to film společný se Slovenskem (Kramár, Kollárovci ) a Polskem ( Olszańska ). Nejlepší na filmu byly písničky. Všechny písničky z filmu jsou krásné a poslouchám je hodně krát za týden. Ve filmu zazněl i jazyk, kterému se říká "gwara". Jediné co se mi na filmu nelíbilo jsou některé momenty, které nechápu a sdějem to nemá nic společného. 7/10.

• 30.12.2016  19:58
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Pohádka, která mě opravdu nepřekvapila v ničem. Kostýmy špatné, Herecké výkony: hrůza a celé divně zpracované, hnusná princezna, hodně postav, pokaždé někdo jiný, jen za prostředí dávám 1 hvězdu.

• 18.12.2015  21:25
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Po 5 dnech musím uznat že se jedná o stejně dobrý seriál jako Simpsonovi. Český dabing je fakt super, jenom mohli trochu nazpívat česky znělku. Seriál je dostatečně vtipný, hlavně s postavičkou Rogera. Konečně Český dabing a seriál bych doporučil ti co rádi sledují seriály jako tyto: Simpsonovi, Futurama, Cleveland show, Bobovy burgery nebo Griffinovi, vše je podobné, jenom jiná rodinka.

• 18.12.2015  21:20
    O šesti labutích (TV film) (2012)

Skvělá pohádka jak se sluší. Podobné Sedmero krkavcům, jenže s labutěmi a ne s krkavcemi.

• 18.12.2015  21:18
    Sněhová královna (TV film) (2014)

Skvěle zpracovaná pohádka. Jen mohla královna víc mluvit a Káj by mohl dělat lepší úkoly.

• 18.12.2015  21:16

Sice jsem neviděl žádný z předchozích filmů film lze dobře pochopit. Skvělé zpracované , hodně akční a to zvíře mě i potěšilo.

• 15.7.2014  10:54
    Záhada hradu Černá růže (TV seriál) (2001)

Jako dítě jsem to sledoval se sestrou

• 15.7.2014  10:50

Další dobrá česká komedie, Hrušínský v ní zahrál dobrou roli, nejlepší scéna, jak lovili divočáka, jedna hvězda za některé nudné scény.

• 15.7.2014  10:43
    Katarynka (TV film) (1967)

Film, na který jsme se dívali ve škole a paní učitelka nám vyprávěla o tom

• 15.7.2014  10:41

Můj oblibený animák, kdysi jsem se pořád na něho díval a nejvíce se mi líbilo, když chodila za dveře, a za nimi bylo vše podobné až se vše změnilo, když byla maminka v druhých dveřích zlá a pak rozpoutala akce.

• 15.7.2014  10:36
    Pouští a pralesem (TV film) (2001)

Skvělý dobrodružný film o Stasiu a Neli, dvou hrdinech toho filmu, ve škole jsme se na to dívali a pak jsme z toho psali, dopadlo to hrozně, kéž bych tento film mohl vnímat celý, ale nemohl jsem ho nikde najít

• 15.7.2014  10:30
    Katyň (2007)

Skvěle zpracovaný film, aspoň vím, jaké v této době to bylo

• 14.7.2014  22:53
    Sahara (2005)

Můj oblíbený film, na který jsem se často díval, hodně akce, napínavého děje. Nejvíce mě zajímala nákaza a ztracená loď

• 14.7.2014  22:45

Jednička a dvojka je dobře špionsky naladěná, vždycky jsem si říkal, že bych taky chtěl mít takové věci, jenom tohle je film a čtyřka mě vůbec nefascinovala a vůbec jsem nevěděl proč tam jsou ty děti