heczot

okres Frýdek-Místek

1 bod

• 29.12.2018  23:49
    Bumblebee (2018)

Jak bych tak řekl, tak nejlepší z Transformers série. 1- 70%, 2- 60%, 3- 65%, 4- 60%, 5- 55% a Bumblebee 80%. Krásný příběh s holkou, která dostane jako dárek k 18tým narozeninám vraka brouka, auto, po kterém toužila a byla by šťastná. To se ji povede, záhy však zjistí, že je to transformers. Ochočí si ho a pojmenuje podle žluté barvy: Bumble bee (jako včela, je žlutá). Zažije s ním spousta dobrodružství, legrace i boje s nepřáteli deseptikoni, kteří přiletí na svět a chtějí zničit planetu a vojáci jim tomu pomůžou, ale Bumblebee se svou kamarádku nakonec zachrání celý svět. Co je na Bumblebee lepší, než ostatní Transformers ? to vám lehce odpovím. Spousta legrace, má to děj a příběh, romantiku a nebojuje se celý film, jak to bylo u předchozích filmů, a taky není žádná celosvětová válka. Ve filmu taky zemře jen pár jedinců a to je velké plus.

• 29.12.2018  23:36

Trochu lepší pohádka, než Kouzelník Žito, ale moc se mi to nelíbilo, natáhnuté některé scény, slepý Martin vypadal, jako by viděl normálně a s princeznou neměl téměř žádný styk, jako by tam vůbec ani nebyla, i král se vyléčil na dálku, jen že to řekl král Svarog, nepochopitelné, proto já dávám 55, max 60%.

• 29.12.2018  23:32

Zdlouhavá pohádka, ale kvalitně natočená, ale hodně věcí zbytečných, žádný ucelený děj proto max 50%.

• 29.12.2018  23:30

Nechápu tohle nízké hodnocení této pohádky. Jelikož je natočena blízko v naším okrese, místa, kde jsem byl a znám je všechny, tak bych dal samozřejmě lepší hodnocení, ale jak přirovnám jiné pohádky, tak bohužel zůstanu na těch 40%. Písničky z pohádky jsou skvělé. Nejlepší byla Vánoční píseň, kterou jsem si na vánoce pořád pouštěl dookola, nazpívala ji Zuzana Žáková, skvělá herečka, která dobře vystihla svou roli princezny. To, co se mi nelíbilo, byl drak, který vypadal, jak počítačově namalovaný, mohli tam dát živého draka, jako v pohádkách: Z pekla štěstí, Micimutr, nebo Korunní princ. Taky ten drak na počátku, co těm dětem vyprávěl, mohli úplně ominou a vymyslet něco úplně jiného. Další věc Gott mluvil slovensky a Magálová zase česky, ale chápu bylo to do děje, ale naopak zas mohli tam být jiní herci. Na konci zase Gott zpíval česky, to nechápu, ale nic proti, skvělá písnička: Láska je náš Drahokam. To, co se mi nelíbilo bylo jak drak čůral s chlapcem WTF ? nebo tancující skřet Blivajz u tyče na konci filmu WTF ? nebo ty kreslené obrázky si mohli taky odpustit. Děj jakotako dobrý, smrdící pracka, to byla taková novinka. Film byl natáčen na Zámku v karviné (Zápasy, princeznin zámek), Budatínský hrad v Žilině (Jankův zámek), Dolní Lomná ( lovili zde ryby), Hrčava ( slavnosti jarního a podzimního slunovratu, kde se scházeli oba království), Vendryně ( v zimě na jezírku bruslili princezna Adélka a Janko), Štramberk (zde byla jeskyně draka) a beskydy (lesy a krajiny). Pohádka shlédnutá v Třineckém kině Kosmos v předpremiéře 4. 10. 2018 . Kino bylo úplně plné, i další promítání bylo zcela plné. U nás pohádka byla oblibená, v předpremiéru přišli i hosté: Zuzana Žáková jako princezna Adélka nebo Petr Šiška z Třince.

• 29.12.2018  23:11
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

První polovina nudná, druhá skvělá, nic proti, skvělé písničky, pak jak kouzlil s tím kamenem, taky se mi to líbilo, ale všechno bylo takové zbrklé a zvláštně natočené. 40%.

• 29.12.2018  23:01
    Čertí brko (2018)

Slušná pohádka o čertech.Nejlepší pohádka roku 2018 z těch čtyřech, které se letos natočily. 80%. Jediné co mi vadilo byly ty tři písničky, scénář krásný, záporák Jan Cina hrál největší roli. Shlédnuto 1.12. Kino kosmos Třinec.

• 18.10.2018  20:09
    Zeleň kráľ (TV film) (1979)

Totální kravina na jedno shlédnutí maximálně. O tom jak byl vybrán jeden z kluků Ondrej Ondrejko do král'ovstva Zeleň král'a, kde chodil za trest pracovat na záhonech zeleniny, chodil tam i do školy, často ho navštěvovala dcera krále, nakonec utekl (najednou to šlo, i bez větru, který ho předtím přivál). a dál nic, konec. Viděno v TV na STV2 7.10. v 12:15. V titulkách uveden rok 1980 !!

• 31.12.2017  20:18

Na Star Wars VII Síla se probouzí jsem viděl v kině jako první film ze Star Wars a byl skvělý. Dál bych 8/10. Na Star Wars VIII Poslední z Jediů jsem se dost tak těšil, no bohužel mě nijak nepřekvapil, i jak byl vysoce hodnocen na světové premiéře V Los Angeles v USA. Polovina filmu byla mě nějak nudila, nic se nedělo a k ničemu to nevedlo, druhá byla lepší až na to nevím proč tam ta číňanka vjela do toho Finna a nevím jestli nakonec Luke Skywalker zemřel ? Za mě je to tak 6/10 bohužel.

• 31.12.2017  20:09
    Čertoviny (2017)

Skvělá pohádka Zdeňka Trošky. Celá pohádka se táhne, že dva čerti budou hledat hříšníka, místo ke zlu, budou lidi přivádět k dobru. Np. pomohou sklidit dřevo. Po celou dobu jich bude sledovat sám Lucifer, který až nakonec uvidí, že čerti přivedli dvě hříšné duše. Škoda že polovina filmu dva čerti jsou, jak by tam v ději nebyli, ale je to i možná dobře, protože až nakonec se vše ukáže, že to, co dělali pro Aničku a chalupníka, je to aby sedláka a hraběte nalákali je do pekla, byli totiž chamtiví. Z děje tam je hříšná duše - anděl, který byl trochu trapný. Nejlepší byla poslední třetina filmu. Viděno v předpremiéře v Třinci dne 28.12.2017

• 28.12.2017  22:03
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Docela slušná pohádka o tom, jak čert měl udělat Ondru šťastného a přitom sám málem skončil v peklo, co Befeleus zase chtěl dostat taky Ondru do pekla, tak radil Hubertovi úkoly. Peklo bylo nádherné. 65%.

• 25.2.2017  18:01
    Muzzikanti (2017)

Film byl skvěle natočen, natož se natáčel u nás. Někdy byl y i humorné scénky, někdy sexuální scénky. Je to film společný se Slovenskem (Kramár, Kollárovci ) a Polskem ( Olszańska ). Nejlepší na filmu byly písničky. Všechny písničky z filmu jsou krásné a poslouchám je hodně krát za týden. Ve filmu zazněl i jazyk, kterému se říká "gwara". Jediné co se mi na filmu nelíbilo jsou některé momenty, které nechápu a sdějem to nemá nic společného. 7/10.

• 30.12.2016  19:58
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Pohádka, která mě opravdu nepřekvapila v ničem. Kostýmy špatné, Herecké výkony: hrůza a celé divně zpracované, hnusná princezna, hodně postav, pokaždé někdo jiný, jen za prostředí dávám 1 hvězdu.

• 18.12.2015  21:25
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Po 5 dnech musím uznat že se jedná o stejně dobrý seriál jako Simpsonovi. Český dabing je fakt super, jenom mohli trochu nazpívat česky znělku. Seriál je dostatečně vtipný, hlavně s postavičkou Rogera. Konečně Český dabing a seriál bych doporučil ti co rádi sledují seriály jako tyto: Simpsonovi, Futurama, Cleveland show, Bobovy burgery nebo Griffinovi, vše je podobné, jenom jiná rodinka.

• 18.12.2015  21:20
    O šesti labutích (TV film) (2012)

Skvělá pohádka jak se sluší. Podobné Sedmero krkavcům, jenže s labutěmi a ne s krkavcemi.

• 18.12.2015  21:18
    Sněhová královna (TV film) (2014)

Skvěle zpracovaná pohádka. Jen mohla královna víc mluvit a Káj by mohl dělat lepší úkoly.

• 18.12.2015  21:16

Sice jsem neviděl žádný z předchozích filmů film lze dobře pochopit. Skvělé zpracované , hodně akční a to zvíře mě i potěšilo.

• 15.7.2014  10:54
    Záhada hradu Černá růže (TV seriál) (2001)

Jako dítě jsem to sledoval se sestrou

• 15.7.2014  10:50

Další dobrá česká komedie, Hrušínský v ní zahrál dobrou roli, nejlepší scéna, jak lovili divočáka, jedna hvězda za některé nudné scény.

• 15.7.2014  10:43
    Katarynka (TV film) (1967)

Film, na který jsme se dívali ve škole a paní učitelka nám vyprávěla o tom

• 15.7.2014  10:41

Můj oblibený animák, kdysi jsem se pořád na něho díval a nejvíce se mi líbilo, když chodila za dveře, a za nimi bylo vše podobné až se vše změnilo, když byla maminka v druhých dveřích zlá a pak rozpoutala akce.

• 15.7.2014  10:36
    Pouští a pralesem (TV film) (2001)

Skvělý dobrodružný film o Stasiu a Neli, dvou hrdinech toho filmu, ve škole jsme se na to dívali a pak jsme z toho psali, dopadlo to hrozně, kéž bych tento film mohl vnímat celý, ale nemohl jsem ho nikde najít

• 15.7.2014  10:30
    Katyň (2007)

Skvěle zpracovaný film, aspoň vím, jaké v této době to bylo

• 14.7.2014  22:53
    Sahara (2005)

Můj oblíbený film, na který jsem se často díval, hodně akce, napínavého děje. Nejvíce mě zajímala nákaza a ztracená loď

• 14.7.2014  22:45

Jednička a dvojka je dobře špionsky naladěná, vždycky jsem si říkal, že bych taky chtěl mít takové věci, jenom tohle je film a čtyřka mě vůbec nefascinovala a vůbec jsem nevěděl proč tam jsou ty děti