• Pohádka
  • Rodinný

Čertoviny (2017)

Skvělá pohádka Zdeňka Trošky. Celá pohádka se táhne, že dva čerti budou hledat hříšníka, místo ke zlu, budou lidi přivádět k dobru. Np. pomohou sklidit dřevo. Po celou dobu jich bude sledovat sám Lucifer, který až nakonec uvidí, že čerti přivedli dvě hříšné duše. Škoda že polovina filmu dva čerti jsou, jak by tam v ději nebyli, ale je to i možná dobře, protože až nakonec se vše ukáže, že to, co dělali pro Aničku a chalupníka, je to aby sedláka a hraběte nalákali je do pekla, byli totiž chamtiví. Z děje tam je hříšná duše - anděl, který byl trochu trapný. Nejlepší byla poslední třetina filmu. Viděno v předpremiéře v Třinci dne 28.12.2017

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Docela slušná pohádka o tom, jak čert měl udělat Ondru šťastného a přitom sám málem skončil v peklo, co Befeleus zase chtěl dostat taky Ondru do pekla, tak radil Hubertovi úkoly. Peklo bylo nádherné. 65%.

Muzzikanti (2017)

Film byl skvěle natočen, natož se natáčel u nás. Někdy byl y i humorné scénky, někdy sexuální scénky. Je to film společný se Slovenskem (Kramár, Kollárovci ) a Polskem ( Olszańska ). Nejlepší na filmu byly písničky. Všechny písničky z filmu jsou krásné a poslouchám je hodně krát za týden. Ve filmu zazněl i jazyk, kterému se říká "gwara". Jediné co se mi na filmu nelíbilo jsou některé momenty, které nechápu a sdějem to nemá nic společného. 7/10.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Pohádka, která mě opravdu nepřekvapila v ničem. Kostýmy špatné, Herecké výkony: hrůza a celé divně zpracované, hnusná princezna, hodně postav, pokaždé někdo jiný, jen za prostředí dávám 1 hvězdu.

Americký táta (2005) (seriál)

Po 5 dnech musím uznat že se jedná o stejně dobrý seriál jako Simpsonovi. Český dabing je fakt super, jenom mohli trochu nazpívat česky znělku. Seriál je dostatečně vtipný, hlavně s postavičkou Rogera. Konečně Český dabing a seriál bych doporučil ti co rádi sledují seriály jako tyto: Simpsonovi, Futurama, Cleveland show, Bobovy burgery nebo Griffinovi, vše je podobné, jenom jiná rodinka.

O šesti labutích (2012) (TV film)

Skvělá pohádka jak se sluší. Podobné Sedmero krkavcům, jenže s labutěmi a ne s krkavcemi.

Sněhová královna (2014) (TV film)

Skvěle zpracovaná pohádka. Jen mohla královna víc mluvit a Káj by mohl dělat lepší úkoly.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Sice jsem neviděl žádný z předchozích filmů film lze dobře pochopit. Skvělé zpracované , hodně akční a to zvíře mě i potěšilo.

Slavnosti sněženek (1983)

Další dobrá česká komedie, Hrušínský v ní zahrál dobrou roli, nejlepší scéna, jak lovili divočáka, jedna hvězda za některé nudné scény.