Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Přeceňovaný seriál, který na Breaking Bad zdaleka nemá. Hodnoceni 3.49 hvězdy. 1 hvězda za Kim Wexler, 1 hvězda za Lalo Salamanca, 1 hvězda za Howarda Hammlina, který byl celou dobu mučedníkem a nakonec byl ve špatný čas na špatném místě, což (SPOILER) se mu stalo osudným. 0.49 hvězdy za Saulovi světlé chvilky. Ten černobílý konec tomu opravdu nasadil korunu a finále bylo průměrné. Tohle měla být to show roku 2022?

Všechno, všude, najednou (2022) odpad!

Tento film mě utvrdil o tom, že i po letech sledovani filmů a seriálů vím stále kulové o logice udělování Oskarů. Jedná se o naprostou slátaninu, nic promyšleného a vědecky podložného jako třeba Interstellar apod., chvilkama mi to připomínalo seriál Futurama, jen teda bez špetky vtipu. Další důkaz o tom, že kinematografie jde do prdele

Andor (2022) (seriál)

Vypadá to, že místní odborníci na kinematografii už absolutně zešíleli, nebo usoudili, že jejich čas nemá žádnou hodnotu, takže si můžou dovolit sledovat i tak zbytečný počin, kterým je Andor. Po 4. Dílu nic nedítí se to vzdávam - 1* kvůli tomu, co Star Wars Universe znamená...

Babylon (2022)

Ano, opravdu to ti přeplacení herci mají v životě těžké...Naprosto zbytečný a ve stopáži přepálený film. Kdyby tam nebyl Pitt s Robbie, tak o hvězdu méně.

Bullet Train (2022)

Nereálný mišmaš s otřesným OST. Hvězda navíc za Lemona.

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Kvůli těm pár záběrům na Salmu má smysl film alespoň prostříhat. Další odpad Hollywoodu... posledních pár let to tam jde z kopce.

2001 maniaků (2005)

"Scény, při kterých vám bude tuhnout krev v žilách" ... tak to i opravdu bylo, jen v jiných částech těla, než se dalo čekat.

Chicagský tribunál (2020)

Opravdu skvělí herci, pár z nich i Oskarem oceněných, to je jeden z důvodů, proč film vidět. Nicméně, člověk neznalý zobrazované problematiky, bude zřejmě dost tápat a film nejspíš nedocení.

Mandalorian (2019) (seriál)

Infantilní - to je slovo, které zde nabírá fyzickou podobu a dokonale definuje příběh a scénář tohoto díla. Naprosto nechápu ty pány v bílých zbrojích, snad i protivníci v původní počítačové hře Wolf měli lepší mušku a víc inteligence... Každopádně pořád lepší než Ulice a jiné nesmysly, co běží v TV podvečer...

Věznice Fortress (1999)

Na tomhle filmu je všechno špatně. Jediný důvod, proč to 90minutové utrpení vydržet jsou ženské ve sprchách... měli z toho udělat raději erotický film, vyneslo by to určitě více peněz