Nejtemnější hodina (2017)

Garyho výkon je opravdu uchvátivý, ale to je tak vše, co si z filmu odnesete. Víc k tomu ani není co napsat.

Já, Tonya (2017)

Zajímavý film s hořkým pohledem na splnění si svého snu. Ne všichni to mají jednoduché a vyrůstali v bavlnce, kde jich rodiče motivovali, chválili a dopřáli jim tu nejlepší péči. Tonya asi není žádný svatoušek, ale život se s ní nemazlil, tak se upnula na jednu věc - krasobruslení, ve kterém prolomila i takové mýty, jako je trojitý axel. Ve filmu chyběl názor z pohledu rivalek Toni a to si myslím, že je důležitý aspekt. Nicméně Margot si za tuhle roli Oscara zaslouží plným právem. Lepší ženský herecký výkon jsem za poslední rok neviděl a hlavně se na ni dobře dívá. Jestli jí ho ti nafoukání rádoby kritici nedají, tak se opět potvrdí, že Oscaři jsou jen fraška, jejíž účelem je změnit názory a myšlení diváků. Další důvod, proč má film smysl vidět, je ostřílený protiteroristický agent Paul Walter Hauser. Ten je vždy o 4 kroky napřed i před samotným divákem, a proto vás nepřestane překvapovat. Verdikt zní - 82,3957%.

UnReal (2015)

Asi top v žánru bike dokumentů

Deathgrip (2017)

První polovina filmu na 100%. Pak už je to jen takové to hopsání. Nicméně soundtrack i lokace velice působivé. Jsou tu ale lepší filmy se stejnou tématikou. 80%

Zulu (2013)

Surový film, který si nebere servítky. Blooma vůbec nemusím, ale v téhle roli jsem si jej opravdu užil. Bohužel filmu na vyšší hodnocení něco chybí... 80%

Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

Tak jednoduchý film jsem už dlouho neviděl. Velké zklamaní.

Paterson (2016)

Komedie? Ne. Drama? Ne. 118 minut ničeho. Scénář nudný, přesně definující význam slova obyčejný. O hereckých výkonech se ani nemá smysl bavit, tohle by zahrál asi každý z nás, kdo si zapamatuje alespoň jednu větu.

Kvarteto (2017)

Bod za Polákovou a za dýdžejovské dílo, co vymysleli kluci v ponorce.

Wind River (2017)

Po dlouhé době krimi jak má být. Film umístění do dokonalé krajiny, rychlý spád, sympatické herecké duo, grandiózní vyvrcholení. Více takových filmů!