Smrt ve tmě (2016)

V tomhle žánru naprostá pecička.

Sebevražedný oddíl (2016)

Film na úrovni 10 letého dítěte, slabý scénář, děj žádný, občas nelogické, příliš scifi. 2* jen kvůli Margot Robbie, která svou roli zvládla bravurně, všechny vtipy pocházeli z její huby a hlavně jí to neskutečně seklo. Bez ní by to byla jen slátanina, s ní se na to da už koukat.

Nerve: Hra o život (2016)

Sympatická originální záležitost, která je navíc audiovizuálně dokonale zvládnutá. Navíc Emma R je tu opravdu roztomilá. Snad se diky filmu všichni zamyslíme nad tím, kam dnešní svět spěje a jak jsme na internetu anonymní pouze uživatelům jako jsme my sami.

2001: Vesmírná odysea (1968) odpad!

Důvody proč film vidět: Máte sklony k sebevraždě a chcete s tím už někam hnout. Hudba - otřesná, děj - žádný. Myslel jsem, že když zvládnu ty opice na začátku, tak pak už to bude určitě ucházející film, bohužel se tak nestalo a žádné navýšení kvality taky nenastalo. Film se odehrává tak pomalu, že jsem občas musel kouknout na hodinky, jestli netikají pozpátku. Poslední půlhodiny jsem přeskakoval po 10 vteřinách a většinou se postava nebo prostředí ani nehnuli. Za mě obrovské zklamání a nechápu to hodnocení. Pravděpodobně všichni předpokládají, že se jedná o nějaký kult a o něco co má skrytý význam a tak hodnotí hodně. Dávám 0% - 0*

MasterChef Česko - Série 1 (2015) (série)

To, jak se tváří ti porotci napovídá, že jsou opravdovými profíky a Gordon Ramsay ani Graham Elliot z US verze realityshow jim nešahají ani po kotníky. Tak na mě bohužel pusobí a je to přinejmenším k smíchu. Bohužel jako diváci nevíme, jak pokrmy chutnají, ale myslím, že bylo vyhozeno pár lidí, kteří si to nezasloužili. Nicméně jako celek je to pořád hodně slabý odvar výše zmiňované US verze. 15%

Spectre (2015)

U tohohle filmu jsem byl celý nedočkavý, až uvidím závěrečné titulky. Prosím, už ne jen další díl. Nic nového, nic převratného a už vůbec nic zajímavého.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Naprosto bezkonkurenční zombie. Tvůrci Walking dead by se měli nechat inspirovat, aby ten seriál o něčem byl, protože mít za sebou chodce, kteří se pohybují urputnou rychlostí 1km/h a i přesto po kilometru sprintu je máte pořád za sebou .. nezlobte se na mě, ale už je to trapné. No a teď k tomuto filmu ... Dobré to bylo, pár nelogických věcí a dva páry věcí, které nám nikdo zatím nevysvětlil a asi ani nevysvětlí tam je, ale to jen proto, že sám tvůrce filmu nejspíš neví co bude. Zajímavé lokace, zajímavý protivníci, občas pěkná holka a dobré lekačky. 60%

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Průměrný snímek, který by měl na víc, kdyby ho někdo nezpackal. Soundtrack parádní, prostředí, kamera, duo Toro-Brolin taky bez chyby, ALE... Duo Blunt- Kaluuya už stojí zaprd, naprosto trapní nováčci, po kterých budete chtít, aby už zhebli. Nicméně po naprosto geniálním začátku už jen čekáte, čekáte a nic, situace nikam negraduje, dočkáte se jen jednoho podpisu na konci o kterém to všechno je. Škoda, že si film neudržel počáteční drive. 65%

Birdman (2014)

1* za postavu Edwarda Nortona. Jinak naprostá zbytečnost ve světě kinematografie. Nevím proč, ale přijde mi, že čím dál více filmů si hraje na něco, na co nemá. Nezajímavé a nudné. 23%

Hvozd (2015)

Dokud jsem se nedozvěděl o tom, kdo tam straší, tak jsem byl celkem zabobkaný, poté už to byl jen tuctový horor. Jen doufám, že naše děti se teď nebudou bát lesů a nespálí je, protože jsou pro život na planetě celkem důležité.