Anonym (2011)

Pěkná výprava, jinak lehce zmatené. Za mne 55%

Miranda (2009) (seriál)

Miranda je přesně ten seriál, o kterém nevíte, co si myslet. Je neskutečně vtipný, nebo tak pitomý, až je to sranda. Já vlastně nevím, ale první řadu jsem dala celou. na další nemám chuť, nicméně jsem se fakt nasmála. A mimochodem Tom Ellis je naprosto úžasný, charisma z něj ddoslova prýští. Za mne 60%.

No není to romantika? (2019)

Docela vtipná, byť děsně klišoidní romanťárna, co si děla srandu sama ze sebe. Herci v pohodě, vtipné a svižné. Lehce nadhodnocuji, neb jsem zrovna na něco takového měla náladu, takže mi to sedlo. A navíc narozdíl od spousty podobných počinů v tohle žánru se nejednalo o křečovitou a vrzající slaďárnu. Za mne 75%.

Všechno nejhorší 2 (2019)

O proti jedničce výrazně zmatenější, neucelenější a až na pár momentů mnohem méně vipné. Je vidět, že tvůrcům došly nápady už záhy a vsadily na směs fantasmagorických situací, ze kterých divák neví hlavu ani patu. Kdo je tentokráte vrah bylo jasné celkem záhy. Za mne dvě předimenzované hvězďule.

Solo: Star Wars Story (2018)

Jako vysvětlivky dobrý, jako samostatný film, hoódně slabí čaj. Tak, tak dokoukáno. Za mě 40%.

Vrahouni (2010)

Děsná blbost, ale jako jednorázová jednohubka ušlo.40%,

Unforgettable (2017)

Naprosto famózní Katherine Heigl zachránila jinak velmi slabé dílko, hodící se tak na televizní obrazovku. Téma mnohokrát provařené (což by nevadilo, kdyby to nebylo tak děsně předvídatelné), dialogy průměrné, napětí skoro nulové. Obsazení dobré, až na mužského hlavního protagonistu, ten byl nemastný, neslaný. Jako celek 55%.