2001: Vesmírná odysea (1968)

Na první dojem nic moc, film se táhne a táhne a táhne, Jediný co mě rozesmálo bylo scéna kdy se destička objeví u opic a vzpomněl jsem si Karlíka a továrnu na čokoládu :D

300: Vzestup říše (2014)

Lepší 4 než u předchozího dílu...jediné větší mínus je nepřehlednost bitev, ale skvěle to nahrazuje zvukové pojetí akce, a herecké výkony, ze kterých je nejlepší jednoznačně Eva Green x)

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Když se to veme kolem a kolem... Akce na 4 hvězdičky, Electro na 4 hvězdičky, Harry na takový 3 až 4....scénářtak na 1 (omlouvám se ale to jak vyjebali s Electrem je zločin proti všemu), Zbytek hereckých výkonů tak celkem bída a vzhledem k tomu, že jsem jedničku neviděl asi dělám dobře , protože i přes ti že se mi Garfield jako herec poměrně líbí tak jako spiderman je těžce iritující. Teenagerská akce na jedno zkouknutí a to je tak vše :D

A-Team: Poslední mise (2010)

Souhlasím s KevSpou že film se chvílemi snaží tvářit tak moc cool, až to filmu spíše škodí. Pro mě bylo nejhorší přetrpět každou scénu S Jessicou Biel, protože mě v tomhle filmu spíše iritovala. Trochu pokulhávající scénář, docela dobrá akce a herecké výkony se drží lehce nad průměrem.

Bez soucitu (2010)

Tak já nevim, Rambo spojenej s Terminátorem co ví vše o všem, co vše umí a zná...takovej nezničitelnej plešatej brouk pytlík... Je mi líto jak Jonathana tak Johna že vzali takovej kšeft....

Dexter (2006) (seriál)

První, druhá a čtvrtá řada....naprosté blaho....řada s jezdci apokalypsy ještě ušla ale zbytek???? Néééé..... Stejně je to ale výjimečný seriál

Dom Hemingway (2013)

I've seen death, I've seen evil....I've seen fire, I've seen rain...Dostal jsem přesně co jsem očekával, ze což jsem víc než rád :) Dom je hodný, přívětiví člověk ve kterém se uvidí nejeden človíček :) chytne, nepustí až do konce :) přehláškováno až do nebe x).........a furt musím měnit hodnocení......Jude Law hraje sám se, a hraje ho tak dobře že nikdo nepozná rozdíl...kurva žádnej neni ten film je tak úžasnej že první půl hodina mi zvedne náladu kdykoliv to vidím :)))))) a jsem opilej