Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

2 géniové, kteří jsou si rovni. Co více dodat, sem rád, že Sherlock našel rovnoceného soupeře. Jediné co mě snad mrzí je, že Sherlock onen pád přežil, udělat že tragicky zemřeli oba nebo kdyby pro jednou záporák v podání Jareda Harrise přežil, celkový dojem by byl zajímavější.75%

Prometheus (2012)

Nápad nebyl špatnej. Začít před Vetřelcem mohlo znít zajímavě. Nevěděli sme kde a jak se vzal vetřelec a když neberu ohled na to, že v Prometheovi je asi tak 100x lepší vybavení než ve vetřelci i přes to že se děj odehrává v před legendárním Allienem tak provedení mě v celku zklamalo. O to víc, že se toho chopil a odbyl Ridley Scott. I přes to ho považuji za Pana Režiséra. 60%

Země bez zákona (2012)

Krásný příklad toho jak může být film ohledně mafie, prohibice a z části westernu tak výborně provedený bez milionu vystřílených kulek a stovek mrtvol! Smekam před Tomem i Shiaou.

Temný rytíř povstal (2012)

5 hvězdiček si to zaslouží o tom nemám pochyby jediná věc co mě mrzí je ta, že jakmile diváci zjistí že Bane není dítětem Liama neesona je okamžitě zabit, přijde mi to trochu hloupé v celém filmu má jak ohlavní padouch prostor a najednou jak je vedlejší je zabit. ŠKODA! to se mi u Jokera líbilo, jak byl prostě nepostradatelnou součástí filmu.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál na kterej sem koukal ve 3 letech a na kterej koukám i po patnácti letech :D a vsadím se že na něj budu koukat ještě za 50 let. Rodinka vytvořená během 15 minut na koleně a stal se z něho seriál mého života, a celkově nejlepší seriál světa. 99% D'oh!

Temný rytíř (2008)

Joker, jede z nejlepších hereckých výkonů jaký sem v životě viděl....stoprocentní vžití se do postavy, dokonalá maska a ten smích...bože jak já to miluju dal bych filmu 85% ale za jokera nemůžu než nedat 110%

Donnie Darko (2001)

Jeden z nejlepších filmů, které sem kdy viděl. Mladík, vidící kralíka, který mu říká co má dělat....Znělo to hned od začátku zajímavě a reřie a herecký výkon Jake je víc než dostačující x) 95%