Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Amadeus

Amadeus (1984)

Jeden z nejlepších filmů o hudebním skladateli . Forman , Shaffer , Ondříček a spol . TO UDĚLALI GANIÁLNĚ . Při každém shlédnutí diváka osloví a strhne , tedy myslím si to . Dávám osm .

Kolja

Kolja (1996)

K TOMU NEMÁM CO DODAT . VŠE BYLO JIŽ NAPSÁNO . VYNIKAJÍÍÍÍÍCÍÍÍ . KRASA TAKAJA .

Horečka sobotní noci

Horečka sobotní noci (1977)

VYNIKAJÍÍÍÍÍÍÍÍCÍ !!!!!! VÝBORNÁ HUDBA !!!! TANEČKY !!!! ZÁSADNÍ FILM OSMDESÁTÝCH LET ... PROSTĚ -- BOMBASTIK ....

2001: Vesmírná odysea

2001: Vesmírná odysea (1968)

PRO MNE JEDEN ZE ZÁKLADNÍCH FILMŮ SCIFI . PROSTĚ NÁÁÁDHERA . DÁVÁM DESET HVĚZD . A TEN VESMÍR JE TAK OBROVSKÝ . DOVEDETE SI TO JEN PŘEDSTAVIT ??? NESKUTEČNÉ . FAMO'ZNÍ .

Vyšší princip

Vyšší princip (1960)

JE TO PROSTĚ VYNIKAJÍCÍ I KDYŽ JE TAM MOJE PŘÍJMENÍ . NUŽ ČO UŽ TERAZ . JE TO PROSTĚ JEDEN Z FILMŮ ZE ZÁKLADŮ NAŠÍ KINEMATOGRAFIE . KREJČÍK JE PROSTĚ KREJČÍK . NO A SMOLÍK , TO BYL PROFESOR . KLOBUK DOLE . TOŽ TAK .

Babí léto

Babí léto (2001)

NÁDHERNÝ PŘÍBĚH DVOU KAMARÁDŮ , KTEŘÍ SE ROZHODLI NESEDĚT V KOUTĚ A UŽÍT SI TROCHU ŽIVOTA NA SKLONKU ŽIVOTA . VÝBORNÍ PAN BRODSKÝ A PAN ZINDULKA , KTERÝM SKVĚLE SEKUNDUJE STELA ZÁZVORKOVÁ I ONDRA VETCHÝ DALI TOMUTO FILMU KOUZLO NEDOCENĚNÉHO VE SVĚTOVÝCH VODÁCH FILMU . JE TO ÚŽASNÝ FILM A PAN HUBAČ JE SCÉNÁRISTA SVĚTOVÉHO VÝZNAMU . JE V TOM VTIP , BOLEST , HUMOR I DRAMA ZÁROVĚN . NÁÁÁÁDHERA .

Lea

Lea (1996)

PO OPĚTOVNÉM SHLÉDNUTÍ TOHOTO FILMU MUSÍM ŘÍCI , JE TO VÝBORNÉ DRAMA SVĚTOVÉHO FORMÁTU . SKVĚLÁ LENKA VLASÁKOVÁ ZASLOUŽÍ ZA SVŮJ VÝKON OSKARA . TAKŽE ZA MOU OSOBU MUSÍM ZVOLAT , BRAVOOOOOO !!! TOŽ TAK .

Útěk do divočiny

Útěk do divočiny (2007)

Nádherný film o přírodě , vztahu k ní i k sobě . Postupně se rozehrává příběh Christophera , který hledá únik v divočině . Krásné záběry přírody a hledání vztahu k rodičům , který se line celým filmem diváka zaujme natolik , že se přes dvě hodiny nestačí nudit a je vtažen do děje a sleduje s napětím , jak to s ním dopadne . Chtěl jsem se šířeji rozepsat , ale POMO , Djkoma , Radek99 , Lima a jiní to napsali za mne . Takže všem děkuji . A hlavně Seanovi za krásný a jedinečný film .

Ovládací panel
2 body