Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 276)

plakát

Co ste hasiči - Pálení čarodějnic (2021) (epizoda)

LEPŠÍ  už  to  nebude  . V  tomhle  jsem  si  zcela  jist .  Bude   snad  v  dalších  dílech  nějaké  překvapení ??  A  hned  si  odpovím ,  ne .  Tedy  , asi   neee .

Giordano Bruno (1973)

Tak  jsem jej  konečně  shlédl  v  Tv . Ovšem  dílo   je  to  poněkud  zdlouhavé , často postavy  jsou  uječené , některé  jeho  myšlenky  dost  mimo  , ale  některé  zase  velmi  dobré . Jinak  zahrané  výborně  všemi  herci  , ovšem  hudby  podivná . I  když  v  roce  výroby  tohoto  filmu  asi  strop . Inu  budiž . Já  jsem  byl  celkově  mírně  zklamán  , ale  účel  film  splnil . Ukázal  nové  myšlení  jedince  na  chování  církve  ve  světě . A  to  také  šlo . A  tudíž   v  tomto  ohledu  * * * a půl * .

Válka zítřka (2021)

TVL   kravina  na  druhou . Ti  jěštěři  humus  a  jen  střílečky  a  masakr .  Tedy  skoro . Komu  se  tohle  líbilo  za  plný  počet  , NECHÁÁÁPU  .

plakát

Co ste hasiči - Bažina (2021) (epizoda)

Tak  vidím , že to má  klesající  tendenci . Důchodci hledají kešky a  hledá  se  bonzák  v  kolektivu . Další  díly  budou  zřejmě  podobné . Zde  není  ani  snaha  přijít  s  něčím  novým . Bezduchost , prázdnota  a  konina . A  to  jsem  čekal  , že  Rychlý , Kopta  a  Pechlát  jsou  zárukou  dobré  akce . A  vono  PRD .

plakát

Únos Freddy Heinekena (2015)

Nějak  jsem  čekal  víc .  Antony  nezklamal ,   ovšem  scénář  trochu  jo .

plakát

Co ste hasiči - Hořící pták (2021) (epizoda)

Tak  zatím  první  díl  je  tak  za  * * a půl . Rychlý  dobrý  a Pechlát  překvapil . Zápletka  s  ptákem  ušla  a mladá  budoucí  dvojice  také . Na  úvod  to  není  špatné . Bude  to  lepší ??  Uvidíííme . Jo  a  Kopta  tam  sedí  . Ten  to  jěště  rozjede .

Ženská pomsta (2020)

Velice  jednoduchý  až  ubohý  scénář ,  nemohli  narovnat  ani  herecké  výkony  Rychlého  a  Etzlera  ,  kteří  byly  celkem  dobří . Ženské  trio  nebylo  přesvědčivé  téměř  vůbec .  VELICE  slabý až  téměř  zbytečný  film . Kohák  se  zde  vůbec  nehodil  ,  včetně  toho  faráře , nebo  kdo  to  byl  v  tom  kostele .

plakát

Tváří v tvář (2019) (TV seriál)

Zatím  první  čtyři  díly  fakticky  dobré . Policajt  jde  pomalu  , ale  rázně  po  stopě  těch , kteří  mají  něco  s vraždou  její  dcery . Jsem  zvědav  co  bude  dál .Tak  nečekaný  závěr .  Dobře  natočeno  a  tajuplné  až  do  konce  .

Krajina ve stínu (2020)

Pomalu  plynoucí  příběh , který se postupně  změnil v  drama . Špalková  skvělá  i  Kassai .

plakát

Přeběhlík (2020) (TV film)

Někdy  v  Tv  dají  něco  dobrého . To  je  i  tento  případ . Dalo  by  se  tomu  vytknout  několik  věcí ,  ale  kdo  by  se  tím  zabýval  .  Za  mne  * * * a půl .