Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný

Recenze (1 371)

Elvis (2022)

Tak za mne  poněkud  zklamání . Herec působí trochu ,  jako na půl  žena  a  napůl  muž. Jeho výkon je  lepší nadprůměr  . ovšem  mne  nějak   moc  v té  roli  nezaujal . Nějak  mne  v  té  roli  neoslovil . Je  to  asi  divné  , ale  je  to  tak  .  Bohužel . Zato  Hanks  se tam  hodil  skvěle .  Ten  se  tam  našel . Musím  také  poznamenat  , že  občas  mi vadil i  střih  a   také tam  nezazněli   některé  jeho  klíčové  písně . Např : Fever  a Love  mi  tender , třeba .  Ovšem  ten  protest  song  ,  co  napsali  kluci  přes  noc  ,  tak  to  byla  pecka . To  zase  jo . Klobouk  dolůůů .  Celkově  musím  říci  ,   že   film  není   taková  skvělá  podívaná    jakou  jsem  čekal  ,  ale  to  jsem  asi  jediný . Mi  to  však  nevadí .

plakát

Jitřní záře (2022) (seriál)

CELKOVĚ  musím  dát  čtyři . Dobré  téma , výkony  ovšem  ,  tak  nějak  průměrné  , ale  jinak  sousedi  vedle  nich ,  tedy  hlavních  postav   a  lidi  v  obci  dobře  ztvárněni . Silný  díl  byl  ten ,  jak  jí  odebírali  to  dítě .  Závěrečná  klapka  celého  miniseriálku  byla  podivná . No  co  už .  Asi  nevěděli  ,  jak  to  uzavřít .  Jinak  dobrý  seriálový  počin .

The Gray Man (2022)

Pocity  jsou  poněkud  rozpačité . Akce  je  tady  sice  hooodně  , ale  Bourn  je  o  dva  levly  výše . To  se  nedá  nic  dělat . Sice  bylo  fajn .  že  tam  byl  Vítkov  a  centrum  Prahy  ,  ovšem  akce  tam  bylo  zbytečně  hodně . Navíc  záchrana  dívky  nebo  pomalu  slečny  je  už  také  omleté  téma . Ryan  tam  sedl  i  ten  hlavní  zmr..., tedy  protistrana ,  ale  nějak  se  mi  to  zdálo  přehnané  a  možná  i  dlouhé . Souboj  ve  fontáně  dost  dobré  a  jěště  by  se  něco  našlo .  Hlavně  ,  že  dcerka  bývalého  kolegy  byla  zachráněna  a  mnozí  se  již  těší  na  dvojku .  Já  spíše  ne . Za  mne  dobrý  průměrný  akční  film .

Promlčeno (2022)

Na  mne  trochu  složité  a  komplikované .  Nějak  jsem  se  chvíli  neorientoval  kdo  je  kdo . Nápad  možná  zajímavý  , ale  zamotané  .  Roden  a  Bareš  dobří  protihráči  . A  ta  moderátorka  byla  dobrá  . Celkově  asi  lepší  průměr  až  lehce  nadprůměr .

plakát

Jitřní záře - Epizoda 6 (2022) (epizoda)

No  a  zazvonil  zvonec  a  příběhu  je  konec . Tento  díl  sice  žádná  pecka  , ale  to už  je  život . Úvod  ve  Španělsku  mohl  být  třeba o  něco klidně   delší  a  zajímavější ,  než  jen  zábava  v  ,,baře " .  Krátká  výuka  flamenga  a  hajdy  dom . Doma  zase  pro  Záři  nuda  a  pak  úprk  z  domova . Jěště  , že  poznala  fotbalistu  a  tím  pádem  pak  mohla  kde  přespat . Otec  se  v  celé  sérii  moc  neprojevoval , spíše  průměr . Opilý  syn  sousedů  byl  stále  stejný  kretéééén . Prostě  takový  mírně  podprůměr  díl . A  ten  závěr  celkem  divný . Záře  jde  tančit  a  je  konec .  No  podivné .  Za  celou  sérii  ovšem  musím  dáti   * * * *  .  Dobrý  počin  i  odvaha  jít  do  tohoto  tématu . Jen  ta  máma  co  měla  pět  dětí ,  byla  trochu  tvrdá  , odměřená ,   občas  bez  citu  a  pochopení   k  vlastní  dceři . Což  vlastně  není  ,  zase  až  tak  neobvyklý  jev  v  dnešní  době  . Bylo  mi  vlastně  Záře  občas  dost  líto . A  děda  Zedníčků  to  v  minulém  díle  dobře  pojmenoval . Ono  je  fajn  žít  přírodním  životem  ,  tak  nějak  po  svém  ,  nezávisle  na  systému  , ale  bráti  dávky  je  fajn  . Ovšem  nejsou  sami ,  kteří  využívali  tento  systém . A  mnozí ..........   jej  využívají  klidně  bez  výčitek  dáááále . Každý ,   atˇ  si  tam  ,  místo  teček ,    dosadí  koho  chce .  Tak  je  nastaven  systém  a  nic  se  na  tom  měnit  nebude . Není  vůle  ani  zákony .

Chaos (2021)

Podivný  film ,  podivná  slátanina až  kravina . Nějak  mne  to  neoslovilo . Mads  i  Tom  mají  určitě  navííííc .

plakát

Kurz manželské touhy (2021)

Nečekaně  dávám  tři a půl * . Nějak  mne  to  oslovilo .  Ani  nevím  proč . Asi -  tím  ,  že  Plodková  a  Holub  opravdu  nevšední  dvojka  .  Asi  -  tím , že  některé  dialogy ,  jako bych znal  ze  života .  Asi -   tím  nečekaným  a  překvapivým  koncem . Myslím  tím  téměř  konec  filmu  s  tím  kurzem . Tak  to  jsem  vůbec  nečekal . A       také    tím  ,  že  je  to  vlastně  zajímavý  příběh  všech  dvojic   , jenž  byly  na  tomto  kurzu .  Závěrem  dost  dobré  herecké  obsazení  téměř  u  všech  ,   včetně   Kotka ,   ,  Bartošky   a  hlavně  recepční  , kterou  hrála  Ivana  Uhlířová .  Ta  byla  prostě  -    výborná .    Tohle  se ,  dle  mého  názoru ,   povedlo .  Tož  Radku  a  Mirko  -  děkujeme .

Smečka (2020)

Šikana  je  HNUUUS  ,      atˇ  se  děje  kdekoliv . Mnozí  spoluhráči  byli  lehce  omezeni  ve  svém  životním  projevu  jak  v  šatně  ,  tak  na  ledě  i  mimo  něj . Děrgel  se  tam  nějak  nehodil  ,  ale  Vyorálek  tam  sedl . Během  děje  se  ukazuje ,  že  každá  mince  má  rozhodně  dvě  strany  . A  ta  holka  ,  co  vyměnila  brankáře  za  brankáře  ,  byla  zřejmě  prototyp  dnešních ,   některých  holek . No  proč  ne  ?  Každý  máme  něco  . Jinak  mám  ovšem  pocit ,  že  tento  film  nějak  zapadl  a  nerozbouřil  zřejmě   to ,  co  bylo  jeho  smyslem . Tedy  hlubší  diskuzi  o  šikaně  jako  takové . A  to  je  určitě  škoda . Veliká .

plakát

Jitřní záře - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

ALE joooo. Pomalu se to rozjíždí.  Porod  celkem rychlý.  A Žilkové zřejmě životni role.  Tedy jedna z mála.  A dobrý úúúčes. Fakt děsný.  Sousedi opět nezklamali.  Není nad to mít příjemné, zvídavé, láskyplné lidí v obci.  Prostě pitomci jsou VŠUDE.  Tak to je.  A hlavní hrdinka mi lezla o něco méně na nervy.  Zvláštní. Tak DRŽÍME PALCE do dalších dílů.

plakát

Jitřní záře - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Záměr  této  minisérie  byl  , asi ,  chvályhodný , ovšem   zatím  mi  hlavní  hrdinka  leze  trochu  na  nervy . Já  jsem  pro  možnost  výběru , atˇ  si  každý  žije ,  jak  to  cítí  , ale je  třeba    počítat  s  tím  ,  že  pro  mnohé  lidi  a  hlavně  sousedy ,  to  bude  dost  oříšek . Jsem  tedy  zvědav ,   jak  vyzní  celá  minisérie a  ne  jen  jeden  díl . Takže  je  třeba  si  počkat . Jo  a  Nový  už  několik  let  hraje ,  většinou  ,   podobné  typy . Nevím,   kde  je  chyba . PROOOČ    nemůže  jednou  zahrát   normálního ,  příjemného , tolerantního  a  láskyplného   souseda   ,  občana   nebo  tak  něco . Možná  ,  že  Jitřní  záře  nám , tedy  mně ,  dá  odpovědˇ .  Ale  spíše  ne . Třeba  bude  nějaké  překvapení . Doufám  v  něj .

Ovládací panel
1 bod