Tichá bolest (1990)

Velmi vydařené , pěkný lidský příběh o odvaze , osudu , kamarádství . Hrušínský jako vždy hraje a vlastně nehraje . Opravdu dost dobré .

Kódované vysílání (2013)

Nějak mne to neoslovilo , násilí , střílení , ko'dy , bez nápadu a myšlenky . Většina takových podobných filmů jsou prostě kraviny .

Miluj bližního svého (1999)

Takový průměr kdy paranoa se mění v realitu . Kdo ví , co se všechno děje na tom světě . Plány nebyly nabourány a tak zahynulo mnoho dalších lidí zbytečně . Je to prostě hrůůůza .

Příběh kmotra (2013)

No musím říci , že občas mne i zamrazilo . A to nevíme , jaká byla skutečnost . Doře napsané , zahrané a zrežírované .

Kajínek (2010)

Jako film musím říci , že dost dobré . Na české poměry velmi dobré . Bratři Dlouhých ve formě a Konstantin věrohodný . I ten Bárta tam nějak sedl . No pro mne jeden z těch lepších filmů . Opravdu dobrý biják .

České století (2013) (seriál)

Vcelku zajímavý počin a dost důležitý i když to bylo dosti jinak , dalo se na dívat a přemýšlet jak to mohlo opravdu být . Zejména první a druhý díl vydařené . Všem velký dííík !

Bílá pomsta (2011)

V polovině filmu jsem stále nevěděl kdo je kdo . Nějaký chaos v ději a celkově jsem tomu nějak nerozuměl . Jednou stačilo .

Návrh (2009)

Musím říci , že se to celkem povedlo .Nenáročné i vtipné a dobře se dívalo na oba herce . Krásná Aljaška a energická babička , včetně pejska také fajn . Škoda , že nebyla využita deka plodnosti , mohli jsme si trochu užít . No a samozřejmě limonádový americký závěr vyznání lásky před kolegy . Ten si mohli odpustit . Inu což .

Bronson (2008)

Nějak mne to neoslovilo , vadí mi agresivita celkově a stupidita . Pro mne ubohé .

Muž, který se směje (2012)

No kluk s rozříznutou pusou měl těžký úděl . Když nesl v náručí malou holčičku a nikdo mu ve sněhu a zimě neotevřel to se mi otvíral nožík v kapse . Jěště , že tam byl maličký příbytek na kolečkách a v něm Depardieu , kterého moc nemusím , ale budiž . Naši herci opět hráli štěky , což nechápu . Něco tomu filmu chybělo , takové trochu rozvleklé a divný ten komorník nebo co to bylo , ten fakt lezl na nervy . Jinak pěkná hra na ty sklenice k těm představením , to jo .Zatím dám tři a půl .

Časové pásmo bylo změněno