Špína (2017)

PO pič....iiiiii , ty kokot , vyšuk .....any , fact libozvučný , vztahově parádní film . Sorry za vulgaritu , ale o tom byl celý ten film . Z té mluvy mi bylo špatně . TOHLE dostalo cenu ???? Tak to je svět totááál v prd....i . Námerová a Nvotová se , asi , zbláznili . Jak tomu někdo může dát pět hvězd ?? NEROZUMIEM TOMU . Divná doba , divné filmy , divný svět . NO čo už teraz , ty kokso .

Pirko (2016)

Dlouho jsem neviděl film , při kterém by se mi kudla v kapsách otevřela . Ti chlapi byli zkurv.... hovada . Bylo mi z nich fakt špatně . Chudák holka chtěla začít žít a tak dopadla . Výkon Dominiky byl ovšem mimořádný . Jen mi přijde přehnané , když spadla z třetího patra a přežila to . No je to přece jen film . Ale dost autentický , drsný , surový .

Hráči se smrtí (2017)

Faktem je , že ta původní verze je o dost lepší . Tady je dost efektů , ale to není už ono . Nějak to kulhá i v závěru . Slabý scénář tohoto filmu , je rovněž faktem .

Dítě Bridget Jonesové (2016)

NEVÍM proč se ta Renée celý film blbě pitvoří !!!!!!!! Divné , grotesktní , stupidní ... Necháááápu . Tohle je fakt výborná komedie ??? Ovšem je dost možné , že mnohééé ženy se tam našly . V TOM PŘÍPADĚ chápu , ty velice kladné ohlasy žen a děvčat . Bude i ,, čtverka ,, ?? Tak to se už těšíme .

Světlo mezi oceány (2016)

NO nedá se jinak , než pět . Zajímavý příběh z majáku , o lásce k dítěti nalezené v lodˇce a o tom , co je správné a co ne , i když občas je to příspěvek do diskuze . Díky Michaelovi , Alicii a malé Lucy poutavá podívaná . Prostě výborné .

Muzzikanti (2017)

SRANDOVNÍ Pavel Křížů , nepřirozený Dejdar , amatérský Děrgel , fajnova Michalina s kruhem v nose a bezvadne i fajnove Beskydy . Inak take slabe .

V zajetí sněhu (2017)

VE skutečnosti to muselo být fakt drsné , šílené , prostě hrůza . OVŠEM filmově to nějak kulhalo již od začátku . Divák stále čeká až ho to nějak pohltí , vtáhne do děje , ale to se nekoná . Modelkoidní záchranářka , to byl teda úlet . A matka , vypadala jak jeho starší ségra . Fotřík lehký psychouš a kámoš co nabízí šnupeček na povzbuzení , no škoda mluvit . Kdo nezklamal byly hory . Jinak herecky dost ubohé . Ovšem hluboce smekám před skutečným hrdinou ,který byl předlohou k tomuto filmu !! Téměř většina z nás by tam skončila . To je na betooon . A scéna o poutu matky k dítěti v rozhovoru s kráásnou záchranářkou před závěrem filmu , dost přehrané až trochu legrační . Tak nějak po americku . Prostě se tato pokoukaná nepovedla , a takový to mohl být silný příběh !

Pěkně blbě (2017)

ASI takhle , mnoooho povyků pro tak málo . PO různých recenzích jsem čekal fakt pecku ! Pro mne dost zklamání . Asi tomu už nějak nerozumím , co je -- výborná , nápaditá , neotřelá , skvělá romantická komedie .

Musíme se sejít (2016)

KVALITA současných českých filmů jde ve většině , rapidněěě dolů . Ubohý děj , mizerné výkony ,, herců ,, dále stupidní zápletky , prostě podívaná pro mnohou pubertální mládež . Trochu to sem tam zlepšil - Caprio , leč jeden je zoufale málo . MIZERNÝ scénář , to vše poslal hned v úvodu filmu , do kelu , teda do háje . Opravdu mizééérie .

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Napínavé , střílení celkem dost , dobrá hudba , drsné kontaktní bitky , lesbické pohlazení a nečekaně překvapivý závěr . Pro diváky akční podívané dobrý kousek . A přesvědčivá Charlize . To teda jooooo .

Časové pásmo bylo změněno