Pěkně blbě (2017)

ASI takhle , mnoooho povyků pro tak málo . PO různých recenzích jsem čekal fakt pecku ! Pro mne dost zklamání . Asi tomu už nějak nerozumím , co je -- výborná , nápaditá , neotřelá , skvělá romantická komedie .

Musíme se sejít (2016)

KVALITA současných českých filmů jde ve většině , rapidněěě dolů . Ubohý děj , mizerné výkony ,, herců ,, dále stupidní zápletky , prostě podívaná pro mnohou pubertální mládež . Trochu to sem tam zlepšil - Caprio , leč jeden je zoufale málo . MIZERNÝ scénář , to vše poslal hned v úvodu filmu , do kelu , teda do háje . Opravdu mizééérie .

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Napínavé , střílení celkem dost , dobrá hudba , drsné kontaktní bitky , lesbické pohlazení a nečekaně překvapivý závěr . Pro diváky akční podívané dobrý kousek . A přesvědčivá Charlize . To teda jooooo .

Dáma a Král - Návrat Krále (2017) (epizoda)

TAK nejhorší to nebylo , jen to šlo vše tak nějak hladce . Druhá epizoda rozhodne . Jo Hádek jako vždy dobrý , Linhartová také , jen ten Donutilů Mirek , nějak nevím . Vyčkáme , koukneme , uvidíme .

7 životů (2017)

MÁM rád dobré sci-fi. Líbí se mi takové , které pohladí i po duši . Nemám rád vraždy , krev , vyřízlé oko , střelné zbraně , násilí . Tady nebylo , téměř , žádné pohlazení , ale jinak všeho dosti . Jo sedm sester - zajímavá myšlenka , jinak průměrná akční podívaná pro nenáročného diváka . No co se dá dělat .

Malé lásky (2017) (pořad)

Poučné , nevšední , autentické , dojemné . SKLÁNÍM se a hluboce smekám před těmi ženami , která prošly touto zkušeností . My chlapi bychom se z toho . . . a kdo z chlapů tvrdí , že ne , tak dvojnásob .

Můj slepý bratr (2016)

JAKO nápad zajímavé , zpracování však horší . Nechutné vtípky na úrovni zvláštní školy , třeba o té mrdce , zaslepení rodiče do svého ze svých synů , atd. Okouzlující žena dvou mužů , nebyla až tak okouzlující . Prostě jsem čekal o něco více .

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

ANI na druhý pokus , mne to moc neoslovilo .Ten Ondra Sokolů i Finger s Geislerovou tam nějak nezaujali . Jo scénka s husou , chudákem , nebyla špatná . Děti byli bezprostřední , leč celkově tomu filmu hodně chybělo . Třeba návrat muže z konc. tábora , který byl prohlášen za mrtvého , fakt dost divná . Bez emocí , překvapení či dokonce velkého údivu . Pak jede jedna z žen klidně na kole večer za Jiřím , všude vojáci a ona beze strachu mu veze brašnu . Opravdu odvážné děvče . A takových záběrů by se našlo povícero . Jsem zvědav na další dvě pokračování , ale raději si to moc nemaluju .

Bába z ledu (2017)

TAKOVÉ nějaké -- nijaké . Synové egoisten , snachy podobně . Občas mi přišla ovdovělá Hana jako psychicky labilní .Asi to byl záměr . Pokud byl , vyšel výborně . Slepice už byla někdy přes čáru a ,, píčusové ,, sorry , ve škole , téměř v ůvodu také . Bronˇa , tak nějak nevýrazný a Ivánek spíše chudák . Tento film se Slámovi , dle mého soudu , nevydařil . Moc jsem od toho nečekal a tudíž jsem nebyl nijak zklamán . Vodě a otužilcům zvláště - ZDAR .

Miluji tě modře (2017)

TAK nějak, řekl bych veeelmi slabé . Jo nahé holky pěkné , hudba rovněž , Kratina a Medvecká jakbysmet . No a to je tak asi vše . Jěště kluci a holky na tom laně při vystoupení také dobré . Slabý scénář v podstatě poslal všechny zúčastněné do kopru , jak do porostu , tak na place . Zatím aspirace na nejslabší český film roku .