Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Sci-Fi

plakát

1. MISE - Hof a Hof (2021) (epizoda) odpad!

Kopie ordinace v růžové zahradě/Modrého kódu. TV Prima by udělala lépe s reprizami starých pořadů.

plakát

Nepodepsaný knoflík (2003) (TV film) odpad!

Řeknu jak to vzniklo, aby to odpovídalo tomu co vidím - dva chlapi pili v hospodě a našli tam odznaky s průkazy a rozhodli se že si budou hrát na detektivy

plakát

Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (TV seriál) odpad!

Pro mě naprosto nepřesvědčivé herecké výkony. Je to jako by to ti "herci" nemysleli vážně a vše bylo natočeno na první pokus a troufám si říct že volba "hercu" je špatná, taky že "tvůrci" to okoukali ze seriálu Mentalista a o tom matematikovi.

Smrtihlav (2017)

Film o Čechách bez Čechů. Nepořádek ve scénáři, události které se staly - ale jinak než ve filmu. Zmršená práce cizinců.

plakát

Maigret (1991) (TV seriál) odpad!

Děj je jen v interiérech, žádný exteriér (možná jen malé okamžiky). Detektiv svým jednáním, chováním a mluvou je s tím pomalým a vleklým dějem koukatelný asi tak jako koukat na hladového psa kterému nejde vysrat bobek ani po dvou hodinách. Zlatý Poirot!!!

plakát

Maigret - Maigret a rozkoše noci (1992) (epizoda)

Viděl jsem dva díly a je to nuda. Sorry ale nemá to žádný spád, žádná akce, všechno pomalé, nudné a škrobené.

Bitevní loď (2012)

Prvních 15-20min sračka, pak se to rozjelo a pak od 3/4 do konce nerealistické "americké" béčko včetně konce. Jako že mimozemšťané udělají štít který zničí vše a všechny lodě krom jedné a ta zničí celou tu mimozemskou návštěvu? Ne, tohle neberu.

plakát

Korunní princ (2006) (TV film)

Herec který hrál Rudolfa nevypadal ani trochu jako Rudolf a pekařka Sára z Prahy spíše měla hrát Mizzi se svou tváří. Nechápu proč nevybrali více podobné herce realitě. Zároveň mi některé dialogy mezi císařovnou a Rudolfem připadají jako by si byli blízcí i když z jeji strany to tak nebylo. Zároveň konec Rudolfa nebyl jako ve filmu - oba byli zavření uvnitř a kočár se měl jen připravit, Mary nešla ven a pak zpátky. Zároveň byla nahá když ji nalezli mrtvou. A nepamatuji si že by hraběnka Larischova jela po Rudolfovi...

Ovládací panel