Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (seriál) odpad!

Pro mě naprosto nepřesvědčivé herecké výkony. Je to jako by to ti "herci" nemysleli vážně a vše bylo natočeno na první pokus a troufám si říct že volba "hercu" je špatná, taky že "tvůrci" to okoukali ze seriálu Mentalista a o tom matematikovi.

Smrtihlav (2017)

Film o Čechách bez Čechů. Nepořádek ve scénáři, události které se staly - ale jinak než ve filmu. Zmršená práce cizinců.

Maigret (1991) (seriál) odpad!

Děj je jen v interiérech, žádný exteriér (možná jen malé okamžiky). Detektiv svým jednáním, chováním a mluvou je s tím pomalým a vleklým dějem koukatelný asi tak jako koukat na hladového psa kterému nejde vysrat bobek ani po dvou hodinách. Zlatý Poirot!!!

Maigret - Maigret a rozkoše noci (1992) (epizoda)

Viděl jsem dva díly a je to nuda. Sorry ale nemá to žádný spád, žádná akce, všechno pomalé, nudné a škrobené.

Bitevní loď (2012)

Prvních 15-20min sračka, pak se to rozjelo a pak od 3/4 do konce nerealistické "americké" béčko včetně konce. Jako že mimozemšťané udělají štít který zničí vše a všechny lodě krom jedné a ta zničí celou tu mimozemskou návštěvu? Ne, tohle neberu.

Korunní princ (2006) (TV film)

Herec který hrál Rudolfa nevypadal ani trochu jako Rudolf a pekařka Sára z Prahy spíše měla hrát Mizzi se svou tváří. Nechápu proč nevybrali více podobné herce realitě. Zároveň mi některé dialogy mezi císařovnou a Rudolfem připadají jako by si byli blízcí i když z jeji strany to tak nebylo. Zároveň konec Rudolfa nebyl jako ve filmu - oba byli zavření uvnitř a kočár se měl jen připravit, Mary nešla ven a pak zpátky. Zároveň byla nahá když ji nalezli mrtvou. A nepamatuji si že by hraběnka Larischova jela po Rudolfovi...

Za humny je drak (1982)

Dobrý, ale ten drak je fakt ubohý a směšný.

Řecké mýty (2004) (seriál)

Dávám všech 5 pohromadě za to jak to vypadá trapně legračně ta animace, za tu držkatou holku která vysmívala bohům a za celkový nápad udělat pohádku o mýtech. Opravdu jsem se tak nenasmál často.

Tajemství řeky Bohů (1999) (seriál)

Mam knihy rad, ale u tohoto jsem spokojen s filmem. Nebuďte tak nabručení někteří.