Charlieho andílci (2019) odpad!

Čekal bych 3.dil se stejnými herečkami, ale dospělejším scénářem a ne nějaké mladé běhny.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Hvězdička dolů za milión zbytečných scen se služebnictvem a za tančící lidi na diskotéce. Pak ty opakovačky kdy jsou spolu-nejsou spolu. Mít to méně epizod s méně scénami jak jsem říkal tak by to bylo na 5 hvězd. Lidi- na to že je to telenovela je tam plno věcí a nápadů které ani nejsou v seriálech (třeba mluvení mimo kameru a pak komentář přímo k divákovi, taky způsob snímání kamerou, pak třeba scéna kde se všichni po tmě shledají v pracovně a jeden nechápe co tam dělá druhý a Natalia to znamenitě okomentuje, pak milión vyčůraných intrik a nápadů jak si škodit navzájem, drzá holka která svými výstupy dělá nervy všem kolem, mafie, krádeže, lži, vtípky, dialogy které by měly- jak už někdo říkal- být použité v sitcomech, zpětná vazba k tolika situacím ,,které by nenapadly nikoho v žádné telenovele", chtivost po majetku, psychické násilí i fyzické - vše co patří do seriálu) Fakt se mi líbí jak jim Cholito všem leze na nervy, jako by to měla být nudná telenovela a ona se tam ocitla doslova náhodou tím že tam začala pracovat a bortila všechnu tu nudu a rozproudila všem postavám krev. Obsazení skvělé!

Stát se hvězdou (2001)

Film mohl být lepší, kdyby Tommy Mottola nesabotoval celý tento projekt se soundtrackem.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Tenhle film chválím kvalitou se podobá třem předchozím jen Indy trochu zestárnul. A co se týče hlavního témata tohoto dílu, tak nikdo nemůže POTVRDIT ani VYVRÁTIT, že tu kdysi mezi námi byli.Stopy sice zanechali sami lidé že se mohli s něčím takovým setkat. Jak by se jinak potvrdil tak prudký nárust moudrosti a techniky lidstva, než zásahu zvenčí. Proto 5* za to že se tvůrci tohoto témata nebáli.

Tupíři (2010)

Musím uznat že mě tenhle film nezklamal, spíše naopak pobavil, jen nechápu proč nemá vyšší hodnocení, možná proto že se tu tak lidi neztrapňují jako ve Scary Movie 2. Kvalita je o dost lepší než v jiných parodiích.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Tenhle film byl ze začátku zajímavý až do té doby, kdy se z pohádky udělala nuda ve stylu Terminátor Salvation. Děj byl pěkně mizerný a udělali z toho pěknou kaši, ještě k tomu jak tam ze sebe dělali všichni největší machry a ty jejich kecy u toho. Pěkný trapas. Nevím proč se timhle dějem tak museli ztrapnit, jediné co je na tom dobré tak to, že je graficky skěle udělaný a v kině ve 3D by to byla dobrá zábava na zabití času. Nic víc...škoda. 1 * za Výbornou animaci a grafiku.

Machete (2010)

Půlka scén se dala ale druhá byla trapná příliš moc toho dramatizovali, ale bylo to naopak k smíchu, takže je to taková akční komedie. Seagal konečně hral záporáka ale určite si moc nechtěl kazit image tak téměř (bohužel) nedostal na budku a ještě si hral na machra a zabil se sám (trapné). Jedná otázka viděl snad někdo že by auta na místě skákali 2,5m? já teda ne :D. Jinak dobrý komediální krvák, snad se poučí a nebudou to tak srandovně a příliš předramatizovaně a sci-fizovaně natáčet. Ano, je to sci-fi akční komedie...

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992) odpad!

NE!!! tohle že má hodnocení 80%?typoval bych maximálně 40% bohuš si tady hraje na flegmatického frajírka a těm ostatním se taky moc nepovedlo a samé vulgarity.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

velmi nudný a povrchní tzv. seriál.Nevhodné od 0 let.

Esmeralda (1997) (seriál)

z nostalgie!